Хмельницькі перевізники просять владу підняти вартість проїзду, обіцяючи пускати великогабаритні автобуси

Хмельницькі приватні перевізники висловили невдоволення діючому тарифу 4 грн на проїзд у громадському транспорті, заявивши, що кілька разів направляли до міської ради розрахунки тарифів у бік збільшення.

Фото НГП

Фото НГП

Про це зазначається у публікації “Переобладнані в резерві”, або Як транспортну реформу довести до абсурду”, що вийшла на НГП.

“Якби влада підвищила тариф на проїзд до 6 гривень, усі маршрути працювали б нормально, їздили великогабаритні автобуси… Ще на початку березня ми направили свої економічні розрахунки, за якими при сьогоднішніх цінах і вартості пального ціна проїзду виходить в межах 7-8 грн. А так при тарифі 4 гривні ми заправляємо транспортні засоби власним коштом. Он у мене є дотаційний маршрут, який щомісячно “з’їдає” 30 тис. грн з власної кишені. На ньому спочатку їздило 55 пасажирів за день, нині — 90. Хорошим маршрутом можна назвати той, де возимо близько 500 пасажирів за день”, — заявив перевізник.

Інший перевізник, який тривалий час працює на ринку перевезень Хмельницького, визнав: при тарафі 4 грн змушений економити на обслуговуванні транспортних засобів.

“Влітку передні колеса ставлю хороші, задні — лисі; масло міняю не через 20 тисяч кілометрів пробігу, а через 40 тисяч; запчастини ставлю не нові, а вживані. У кінцевому ж результаті це відбивається на якості перевезень”, – зазначив він.

Заступник міського голови Андрій Бондаренко з цього провиду зауважив, що розрахунки перевізників передано департаменту економіки, який їх вивчає.

Раніше хмельницький мер Олександр Симчишин наголосив на не підвищенні вартості проїзду до того часу поки не буде належного обслуговування пасажирів з боку приватних перевізників.

Востаннє ціна проїзду у пасажирському транспорті Хмельницького підвищувалася у березні 2017 року: в автобусах та маршрутному таксі тариф підняли до 4 грн (було 3 грн і 3,5 грн, відповідно); у тролейбусах – до 2,5 грн (+ 1 грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 38

 1. Надавати дозвіл на підвищення конкретно по кожному маршруту і трансортній одиниці. В великогабаритному трнаспорті довзолити підвищення, а в старих спрінтерах залишити на старому рівні до заміни транспорту.

  • Может и так!!!

   • ВОВКОДРАЙВЕР
    06.03.2018 at 23:57

    Ось вони «бариги – борці» з чорнобильцями,учасниками бойових дій !

    18.01.2018 р. водій маршрутки № 18, державний номер ВХ 21-24 ВМ(назватись відмовився)перевізник ТОВ «Рембуд-транс», із явною неповагою до Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році,безпідставно відмовив йому від передбаченого законом пільгового перевезення. Із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, відрив двері маршрутки та висадив його із маршрутки.

    14.02.2018 р.. в м. Хмельницький, на зупинці «Бібліотека ХТІБО», водій маршруту № 41, держ. номер ВХ 71-01 АК(назватись категорично відмовився),перевізник не встановлений, із явною зневагою до потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи,категорія 1, із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, залучив до неї пасажирів«Я тебе туди не посилав,плати або виходь». Не бажаючи розвитку конфліктної ситуації він змушений заплатити за проїзд.

    23.02.2015 року, в 13.15 год., водій маршрутки №39, маршрут «Озерна-Гречани(ПМС-250,перевізник ФОП «Марценюк Віталій Михайлович», державний номер не встановлено, в супереч чинного законодавства вилучив посвідчення Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році.

    Ця нечисть вже надресирована,як вівчури, в їх очах-одна «зелень» , не має нічого святого.. Вони висаджують людей, що своїм тілом захищали та захищають свою рідну землю, де родились на ній,жили та ще поки що живуть і мають повне право на безкоштовний проїзд(мова йде про інвалідів – учасників АТО та чорнобильців).

    На жаль ці падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх рулів в маршрутках(не всі звичайно,більшість водіїв нормальні українці-козакиі), що забувають, що в салоні автобуса люди, а не скоти, і вже не той день за вікном..
    Як вони вони,по хамськи,свавільно себе ведуть:

    Забороняють займати вільні місця в маршрутці, пояснивши, що вони платні,не зупиняються на вимогу особи-пільговика на зупинці громадського транспорту,нецензурно висловлюються щодо таких «безкоштовних» пасажирів, яких, мовляв, їздить багато, і вони за посвідченнями не будуть їх перевозити,вимагають оплату за проїзд у пільговиків чорнобильців,учасників АТО,застосовують (водій, кондуктор) фізичну силу до особи-пільговика(чорнобильців,учасників АТО) з метою змусити останнього залишити салон машини,приниження честі та гідності особи чорнобильця,учасника АТО.
    І ведуть нібито вони приватизували дороги,зупинки –скоро і повітрям будуть торгувати.
    НЕ ПОБАЖАЄМ ЦІМ ВИРОДКАМ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ та підвищення тарифів!

    • А люди у салоні як себе поводять?
     І ще тільки атошників захищаютть. На інші категоріі на срати

 2. А СКІЛЬКИ ВИСАДИЛИ ОСІБ –ІНВАЛІДІВ,УЧАСНИКІВ АТО,ЧОРНОБИЛЬЦІВ,
  ДОВЕЛИ ДО ГІПЕРТОНІЧНИЗ КРИЗІВ,ЗГУБЛЕНОГО ЗДОРОВЯ. СКІЛЬКИ РАЗІВ ЗНУЩАЛИСЬ НАД НЕМІЧНИМИ ІНВАЛІДАМИ- ЦЬОГО НІХТО НЕ РАХУЄ? ВТРАТА ЗДОРОВЯ ЦЕ ЩО НЕ ЕКОНОМІЧНІ РОЗРАХУНКИ?

  НЕ ОГОЛОШЕННЯ ЗУПИНОК,СТВОРЕННЯ АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЛЮДИ,ЩОБ ЗДІЙСНИТИ ПОСАДКУ ПЕРЕПЛИГУЮТЬ ЧЕРЕЗ МЕТАЛЕВЕ ОГОРОДЖЕННЯ
  (ПОЛІКЛІНІКА №1)

  ПІДТРИМУЮ МЕРА М.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА СИМЧИШИНА:
  «НІЯКОГО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ,ДО ПОКИ НЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЦЕ БАРИГІВСЬКЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ». ГЕТЬ ВОДІЇВ-БАРИГ ІЗ СВОЇМИ ГРОБОВОЗКАМИ. ХМЕЛЬНИЧАНАМ – КУЛЬТУРА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

  • Та у автобусах таке саме бидло-кондуктори. Маршрут 21, зара того кондуктора на новий пересадили. Воно сопливе над бабцею старше 80 знущалося. Бидлота росте у нас, а не нове покоління, на яке можна сподіватися. Ті перевізники та іх працівники за копійку вдавляться

 3. Все за сприяння влади. Віддадуть хмельничан на поталу перевізникам. У них зговір. Чужих непускають, а з своїми бобло косять.
  Незабаром вибори треба “грошенятами підлататися”. І чхати “свободівським кривдолюбам” на якість транспортного обслуговування. Вони “бгрунтують” нам тарифи до европейського рівня.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.