За два останні роки “лежачий” аеропорт “з’їв” 6 млн. грн з обласного бюджету

Протягом 2016-2017 років з обласного бюджету було виділено 6,1 млн. грн на фінансову підтримку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Про сказав директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфрастрктури Хмельницької ОДА Юрій Гриневич на засіданні комісії з питань бюджету.

За його словами, за ці кошти вдалося повністю погасти заборгованість із заробітної плати працівників КП і сплатити податки та збори.

“На початок 2018 року на підприємстві «Аеропорт Хмельницький» відсутні борги. Крім цього, сума зекономлених коштів становить 304 тис. грн, які повернулися до обласного бюджету”, – зауважив чиновник.

Разом з тим, обласна рада має намір виділити 3,2 млн. грн у рамках Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки.

На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Відсутність заборгованості вже позитивний момент. Є надія , що наступним позитивним моментом буде початок відновлення злітно-посадкової смуги, а там дивись і концесія “замаячить”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.