Кам’янець-Подільський уже задумався, чи потрібні йому електробуси від уряду

Влада Кам’янця-Подільського констатувала, що без підтримки державного бюджету не взмозі купити кілька десятків електробусів.

«Враховуючи відсутність державної програми фінансування пілотного проекту, міський бюджет не в змозі закупити електробуси, адже вартість одного становить 11-13 мільйонів грн. До того ж лише два міста України випускають електротранспорт – Львів та Луцьк, а у Львові взагалі випущено лише один як експериментальний. Луцьк фокусується на менш габаритних, типу «Богдан», – написав у “Фейсбуці” мер Михайло Сімашкевич.

Він зазначив, що місто запросило у Вінницького національно-технічного університету економічну довідку про ефективність використання електротранспорту у Кам’янці-Подільському.

Як писав НГП, Кам’янець-Подільський виявив готовність взяти участь у пілотному урядовому проекті, який передбачає отримання від 30 до 40 електробусів на безкоштовній основі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Можна купити дві одиниці на стратегічні маршрути та водіїв посадити відповідальих, а тоді думати прол майбутнє. Треба не боятись та аналізувати.

  2. То вже не буде 40’електробусів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.