Кам’янець-Подільський міський голова у відповідь на критику у соцмережі проінспектує всі медичні заклади міста

Днями кам’янчани обурились в соцмережах станом палат в терапевтичному відділенні, повідомляє видання «Вдало».

Користувач Facebook Юрій Кучерявий написав звернення до кам’янчан та виклав фото лікарняної палати у соцмережі: «Шановні кам’янчани, ось в таких умовах «лікують» нас, наших рідних, близьких та друзів, а ще там такий жахливий медперсонал, що аж волосся стає дибки, а обуренню немає кордонів. Можливо годі мовчати пора діяти. Чому наш мер та його родина не лікується в таких умовах».

Пост кам’янчанина одразу набрав близько 500 репостів.

Міський голова відреагував на хвилю обгрунтованого невдоволення на своїй сторінці у Facebook: «Насамперед приношу вибачення, бо дійсно ситуація неприпустима. Звісно, це халатність і байдужість як медперсоналу, так і керівників, бо жодного разу ніякого листа про те, що потрібно виділити кошти на ремонтні роботи не було».

За словами міського голови, при запитанні як можна було довести до такого стану, відповідальні особи лише знизують плечима.

Михайло Сімашкевич повідомив, що 7 млн. гривень, які були виділили на медичні заклади в 2017 році, всі пішли на закупівлю новітнього обладнання. І хоча кошти на заміну приліжкових тумбочок не були передбачені в бюджеті, їх заміну проведуть за рахунок фонду «Ми кам’янчани».

Щодо даху, на ремонт якого потрібно більше 1 млн. грн., міський голова пообіцяв провести зустріч з депутатами.

«З себе відповідальності не знімаю, хоча, не доводилось останнім часом інспектувати саме це відділення. В найближчих планах перевірю всі медичні заклади»,– запевнив міський голова.

Цікаво, що управління охорони здоров’я Кам`янець-Подільської міської ради відзвітувало про суттєве матеріально-технічне переоснащення підзвітних закладів у 2017 році – на більш як 10,5 млн. грн.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.