Шепетівський газотрейдер після тендера почав дерти ціну на газ

Дочірнє підприємство “Шепетівкагаз” ПАТ по газопостачанню та газифікації “Шепетівкагаз” на четвертий день після підписання угоди з поставки 57 тис. куб. м блактиного палива для місцевої загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 домігся збільшення вартості ціни.

Про це свідчить додаткова угода, датована 29 січнем.

У ній переможець торгів посилається на закон про публічні закупівлі, який дозволяє у разі збільшення ринкової ціни на природний газ, робити корегування. Таким чином, газопостачальнику вдалося підняти вартість закупівлі до 11,1 грн за “куб” (стара ціна 10,44 грн за куб. м).

Підняття стало можливим за рахунок зменшення запланованих обсягів поставок газу – з 57 тис. куб. м до 53,6 тис. куб. м.

 

шепетівкагаз

шепетівкагаз2

Попри суттєві зміни у договорі між ДП “Шепетівкагаз” і шепетівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 січневий тариф “НАК “Нафтогаз України” станови 10733 грн. за тисячу кубометрів (за умови оплати після або протягом періоду поставки становить). З 1 лютого регулятор запланував зменшення ціни на газ (за прейскурантом “Нафтогазу”) – 10141 грн за тис. куб.

Звідси випливає наступна картина: якби ДП “Шепетівкагаз” із самого початку заявилося на торги із ціною 11,1 грн за куб. м газу, то з тріском їх програло б.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, дочірнє підприємство “Шепетівкагаз”, яке здійснює господарську діяльність на території Шепетівського району, зареєстровано у вересні 2014 року. Єдиним засновником виступило Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Шепетівкагаз”. Останнє належить двом юрособам і одному громадянину: 33,06% акцій має ПП “Подiллягаз” (Шепетівка), 25% – “НАК “Нафтогаз України” і 15,42% -діючому директору ПАТ по газопостачанню та газифікації “Шепетівкагаз” Володимиру Турінському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.