Засуджений у Росії чемеровчанин відбуватиме покарання на батьківщині

Чемеровецький районний суд задовольнив клопотання Міністерства юстиції України про приведення у відповідність із вітчизняним законодавством вироку російського суду відносно громадянина України. Він був засуджений там за вимагання у складі організованої групи (п. ‘а’ ч. 3 ст. 163 Кримінального кодексу Російської Федерації).

Суд постановив: вважати жителя Чемерівець засудженим за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене організованою групою) з визначенням покарання у виді позбавлення волі строком 7 років 9 місяців, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

До суду Мін’юст звернувся після ухвалення ним рішення прийняти для відбування покарання в Україні нашого громадянина, засудженого за злочин в Російській Федерації. Дослідивши подані матеріали суд встановив, що кримінальне правопорушення, за яким було ухвалено вирок, є злочином і за законодавством України.

Виняткових підстав для недотримання тривалості призначеного іноземним судом покарання вітчизняна Феміда не знайшла. Відтак, з посиланням на норми Конвенції про передачу засуджених осіб та Кримінального процесуального кодексу України, суд клопотання задовольнив.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.