У 2017 році місцеві бюджети Хмельниччини не використали 80 млн. грн держсубвенцій

У 2017 році місцеві бюджети Хмельниччини не використали 80 млн. грн держних субвенцій.

Про це сьогодні було зазначено на колегії облдержадміністрації.

З передбачених та профінансованих минулого року 139,8 млн. грн державного фонду регіонального розвитку було освоєно 138,2 млн.грн. або 98,9 відсотка. Залишок невикористаних коштів становить 1,586 млн. гривень.

По 5 об’єктах невикористано кошти на суму 1 млн. грн., по трьох з яких замовником та одержувачем коштів нижчого рівня виступає ДП “Державна служба єдиного замовника” а саме: 941,6 тис.грн., або 87,2% від суми невикористаних коштів по об’єкту завершення будівництва водогону в с. Браїлівка Новоушицького району; 26,6 тис. грн – завершення будівництва дитячого відділення на 60 лі­жок з поліклінікою на 300 відвідувачів на добу у м. Шепетівка; 20,673 тис. грн – будівництво лікувального корпусу на 120 ліжок та харчоблоку у м. Городок; 74,2 тис. грн.- будівництво спортивного комплексу на території школи у селищі Сатанів Городоцького району, замовником якого є Сатанівська селищна рада;  17,3 тис. грн. – реконструкція з під’єднанням житлового масиву каналі­заційно-напірної станції та напірного колектору у селищі Летичів, замовником якого є Летичівська селищна рада.

Інший вид видатків – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на форму­вання інфраструктури об’єднаних територіальних громад – перера­ховано на суму 167 млн. грн. До дербюджету було повер­нуто невикористаних 2,2 млн. гривень.

12 громад використали кошти на 99%, 4 громади не впоралися з освоєнням коштів і повернули значні суми до державного бюджету. Зокрема, Лісовогринівецька – 734,1 тис. грн. від профінансованих 5,1 млн. грн.; Старосинявська– 532,9 тис. грн від профінансованих 11,4 млн. грн.; Чорноострівська– 225,2 тис .грн від профінансованих 6,6 млн. грн.; Понінківська – 159,2 тис. грн. від профінансованих 1,9 млн. гривень.

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійс­нення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій надійшло на суму 246,5 млн. грн. Не освоєно 76,5 млн. грн. Найнижчий показник використання коштів у Старосинявській – 38%; Понінківській – 36% селищних, Ганнопільській сільській – 24% ОТГ  і місті Ста­рокостянтинів – 36%.

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінан­сування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС для Хмельницької області розподілено на суму 15,65 млн.грн., у тому числі обласному бюджету – 4,654 млн. гривень.

Освоєно 15,49 млн.грн. або 99%, повернуто до державного бюд­жету – 156,2 тис. грн.

Загало, у 2017 році Хмельницькій області передбачено фінансову підтримки з держбюджету на суму 568,95 млн.грн., що більше на 117,69 млн. грн, ніж у 2016 році. Усього фінансувалося близько 900 об’єктів та заходів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Суха статистика. а в Нетішині “вирішили” покласти кошти на депозит, щоб “підкормити” банк Коломойського, який ще не сказав свого останнього слова (???).

    • А хіба Приватбанк на сьогодні не у 100%-власності держави? До чого тут Коломойський?

  2. Обєднуйтесь далі ! Лузери! Децентралізація дуже скоро зробить вас ‘рабами’! Як сьогодні можна вірити у брехливі обіцянки? Дехто уже повірив ! І деже про це жаліє!

  3. Россоша та Гвардійськ-МОЛОДЦІ!

  4. Ведуть спори ті, що в цьому не розбираються… Якщо із загальної суми не використано невеликий відсоток – це знавчить громада працює по закону і відкрито. Побачте, там де 100% фінансування освоєно, як ними “вправлятимуться” правоохоронні служби, прокуратури та управління із захисту економіки поліції. Істина відкриється уся в порівнянні…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.