Хмельницькі та тернопільські аграрії спільно відзначили День Соборності України

День Соборності України відзначили разом хмельницькі і тернопільські аграрії. Вони зустрілись на мосту через річку Збруч. На межі Волочиського та Підволочиського районів сотні представників Аграрної партії двох сусідній областей створили  символічний ланцюг єднання. В унісон виконали   гімн України.

2

«Настав час належно оцінити Акт злуки, проголошений майже століття тому і водночас навчитися на помилках, зроблених після того, – наголосив голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії Сергій Іващук. –  Нам належить завершити справу героїчних предків – збудувати по-справжньому самодостатню державу. Захистити її від посягань ворога. У далекому 1919-му це не вдалось. Але тепер мусимо усе виправити і поставити на свої місця».

3333

Лідери парторганізацій Аграрної партії обох областей Сергій Іващук та Іван Чайківський нагадали уроки історії і закликали зробити  них правильні висновки.

На згадку про захід делегації Хмельницької та Тернопільської областей  зав’язали на мосту стрічки з колосками і повернулись у свої міста і села до щоденних справ – до начебто непомітної але вкрай необхідної роботи у господарствах і на землі.

111

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.