У Шепетівці виставили на продаж міський кінотеатр

У Шепетівці 18 січня відбулось засідання комісії з підготовки та проведення конкурсу з продажу об’єктів приватизації, повідомляє сайт міста Шепетівка.

На порядок денний винесене одне питання – затвердження інформаційного повідомлення міської ради про проведення конкурсу з продажу об’єкта комунальної власності міста Шепетівка. Зокрема, пропонується для продажу будівля міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського (міський кінотеатр) разом із земельною ділянкою площею 2173,0 кв.м.

Умовами продажу є часткове збереження профілю діяльності об’єкта (не менше 40 глядацьких місць), об’єкт приватизації може бути відчужений або переданий в оренду з додержанням умов, на яких він був придбаний, покупець відшкодовує витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації та бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об’єкта, введення об’єкта в експлуатацію не пізніше 4-х років з моменту укладання договору купівлі-продажу будівлі.

Початкова ціна об’єкта: 3 млн. 371 тис. 400 грн. (без ПДВ).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Кінотеатрів не треба, лікарень не треба, поштових відділень не треба, та інш… А що ж тоді треба, спиватись в закладах ресторанного типу, курити наркоту? Жиди ведуть до знищення, українців як нації.

  2. Але обов’язкова умова – часткове(хоча б) збереження профілю! Навіть тих 40 місць, бо для таким міст іх більше не потрібно. Тоді як у Полонному, в свій час, продали “па тіхаму” відремонтований кінотеатр не зрозуміло кому і зробили там меблевий склеп та магазин секондшмаття під поетичною назвою “модна скриня”….. Да…, уж!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.