З початку року в підпорядкування Хмельницької ОДА відійшло 811 автодоріг місцевого значення

З 1 січня 2018 року в рамках децентралізації відбулась передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.

Як повідомляє сайт Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, ремонти та утримання таких шляхів будуть фінансуватись за рахунок коштів Дорожнього фонду, який запрацює на початку 2018 року. Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА.

На балансі Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області залишилося 36 шляхів державного значення загальною протяжністю 2090,5 км (міжнародні, національні, регіональні та територіальні).

У підпорядкування Хмельницької обласної державної адміністрації відійшло 811 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю 5087,8 км (обласні та районні).

У Службі автодору зауважили, що звернення щодо покращення стану обласних та районних автодоріг з 1 січня доцільно адресувати балансоутримувачу – Управлінню регіонального розвитку та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.