“Халявні” електробуси для Кам’янця-Подільського: що насправді прийняли депутати

Директор департаменту ЖКГ міської ради Олександр Бабчинський підтвердив зацікавленість Кам’янця-Подільського у пілотному проекті, який передбачає отримання від 30 до 40 електробусів на безкоштовній основі.

Як пише сайт “”Вдало. інфо”, воднчоас посадовець визнав, що це справа не одного дня. Лише за декілька місяців можна буде говорити про якісь проміжні підсумки. За цей час має відбутися зустріч в профільному Міністерстві, де планується обговорити всі деталі проекту.

“Без розробленої програми наші шанси дорівнювали нулю. Тепер 50 на 50”, – вважає керівник департаменту ЖКГ.

Разом з тим, Програма “Інноваційний електричний транспорт. Створення зарядної інфраструктури”, яку місцеві обранці затвердили 10 січня, передбачає конретні зобов’язання. Міська влада має намір створити станції технічного обслуговування електромобілів і електробусів, попередньо відкоригувавши Генеральний плану розвитку міста. Також планується виготовлення паспортів доріг, згідно з маршрутами електричного транспорту.

Крім цього, у Кам’янці-Подільському має з’явитися регіональна експрес-лабораторія, акредитована і сертифікована для контролю за викидами. Відповідні фахівці повинні провести детальні екологічні заміри і проаналізувати шляхи зменшення шкідливих викидів в навколишнє середовище поряд з навчальними закладами, садочками, стадіонами, ринками.

Мінусом є відсутність будь-яких часових рамок щодо реалізації кожного з етапів програми.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. На халяву уксус сладкий…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.