У Славуті пенсіонери-силовики провели попереджувальну акцію протесту

17 січня в місті Славуті відбулася попереджувальна акція протесту ветеранів та пенсіонерів силових структур. Мета акції – захист конституційних прав зазначеної категорії громадян, які ігнорує держава, повідомляє сайт міста Славута.

Адекватні та цілком законні вимоги пенсіонерів – силовиків підтримав міський голова Славути Василь Сидор, котрий вийшов до людей.

За підсумками масового заходу його учасники затвердили відповідну резолюцію, яку спрямували найвищому державному керівництву.

У резолюції зазначено, що з метою захисту своїх прав та поновлення соціальних та правових гарантій пенсіонери силових структур неодноразово зверталися до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, до керівництва міністерств та відомств нашої держави, але ці дії не призвели до необхідних результатів.

На сьогоднішній день пенсії для пенсіонерів силових структур так і не переглядалися.

Тому, на підставі вищевикладеного пенсіонери-силовики вимагають:

  1. Негайно вирішити питання про проведення належного перерахування пенсій для пенсіонерів силових структур та їх виплат з 01 січня 2018р.
  2. В разі невиконання вимог, залишають за собою право продовжувати в подальшому акції протесту згідно чинного законодавства.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.