У «Подільських товтрах» проведуть ревізію: підозрюють розтрату бюджетних коштів

Слідчий Кам’янець-Подільського відділку Нацполіції за погодженням з прокурором Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури звернувся до суду з клопотанням про надання дозволу на проведення позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності НПП «Подільські товтри».

Про це повідомляє видання «Вдало» з посиланням на ухвалу Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, яку 11 січня було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

В обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що працівники НПП «Подільскі товтри» протягом 2014-2016 років «умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, з корисливих мотивів, діючи в інтересах завідувача кафедри біології та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, достовірно знаючи про невиконання останньою покладених на неї службових обов’язків в НПП «Подільські товтри», вносили недостовірні дані до табелю обліку робочого часу та подавали в бухгалтерію для нарахування та виплати заробітної плати, чим здійснили розтрату бюджетних коштів».

В ході проведення досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що починаючи з 27.06.2014 року жінка працювала в КПНУ ім. І.Огієнка на посаді завідувача кафедри біології та методики її викладання з відповідним педагогічним навантаженням. При цьому вона була також працівником НПП «Подільські товтри». «Тобто, протягом 2014-2016 років мала б знаходитись на робочому місці фактично одночасно в обох установах, що є сумнівним та потребує перевірки.

Зазначена обставина потребує перевірки. Проте, підтвердити чи спростувати законність нарахування та виплати НПП «Подільські товтри» зарплатні в повній мірі неможливо, оскільки дослідження зазначеного питання вимагає проведення зустрічних звірок», – йдеться в обґрунтуванні.

Саме тому з метою перевірки законності нарахування та виплати заробітної плати викладачці слідчий просив надати дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності НПП «Подільські товтри».

Суд підтримав клопотання та доручив Управлінню західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провести перевірку протягом 15 робочих днів у період з 12 січня по 1 лютого 2018 року включно. Відомості про вищевказане кримінальне правопорушення було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще у листопаді 2016 року.

Варто зазначити, що на офіційному сайті Кам’янець-Поділсьького національного університету імені Івана Огієнка завідувачем кафедри біології та методики її викладання зазначена Людмила Любінська, доктор біологічний наук, професор. «Вдало» також повідомляло, що наприкінці серпня минулого року Людмила Любінська отримала президентську відзнаку «Заслужений діяч науки і техніки України».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.