У Хмельницькому медичну галузь підпорядкували напряму міському голові

11 січня 2018 року в конференц-залі управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради відбулась нарада головних лікарів лікувально-профілактичних закладів міста і начальника управління з міським головою Олександром Симчишиним, повідомляє Хмельницька міська рада.

Обговорили реалізацію державних програм та місцевих проектів, досягнення, недоліки та проблемні питання галузі, окреслили плани на майбутнє.

Цього року на медичну галузь у міському бюджеті передбачено 140,3 млн грн та прогнозується субвенція з державного бюджету у сумі 219,6 млн грн.

Так, з бюджету міста 42,1 млн грн спрямують на закупівлю медикаментів. Лікування у стаціонарі, так звані «ліки на тумбочку», обійдуться міському бюджету в 17,9 млн грн, безкоштовне триденне лікування у реанімації (7,5 млн грн), безкоштовне обслуговування у травмпункті (2,4 млн грн), забезпечення ліками пільгових категорій (12,4 млн грн), рентген-плівка та реактиви для поліклінік (0,9 млн грн), а цьогоріч ще й супровід пологів у перинатальному центрі, на це закладено 1 млн грн. На надання первинної медико-санітарної допомоги передбачається 40,5 млн грн, на харчування хворих передбачено 7,7 млн грн, на протипожежні заходи – 1,7 млн грн. 1 млн грн спрямують на придбання ліжок та м’якого інвентарю для міських лікарень. Бюджет розвитку медицини становить 6,8 млн грн, у тому числі на капітальний ремонт харчоблоку, відділень хірургії та стоматології в дитячій лікарні – 2,6 млн грн, 1,7 млн грн на капітальний ремонт відділень міської лікарні, 1 млн грн на придбання апаратури для штучної вентиляції легень та 1 млн грн на придбання комп’ютерної техніки для первинної медико-санітарної допомоги.

Враховуючи роль сфери охорони здоров’я для суспільства, міський голова Олександр Симчишин повідомив керівникам медичних закладів про рішення безпосереднього підпорядкування галузі напряму міському голові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Это как понимать: Галина Леонтьевна уже не у дел медицинских?

 2. И люди за деньги города смогут лечиться?Очередная туфта:не купишь лекарства,лежи умирай!

 3. Виділенні кошти не завжди означає доцільність і 100% їх використання з толком.Кошти виділяють своїм фірмам. Харчоблок дитячої лікарні ремонтують третій рік, а роботи було на 2-3 місяці, якість робіт на 2-3 роки.Будують фірми заступнка міського голови, згаданої Г. Л., у фірмі крім печатки фахівців немає, це дискредитує зусилля нашого непоганого мера.

 4. Субвенція з держбюджету 219 млн.грн. в півтора рази більше ніж в міському бюджеті. То Порошенко добре допомагає містам, дуже добре. З такою допомогою можна поацювати.

 5. А що він тямить в медицині?

  • 1.А ты внимательно почитай его годовой отчёт и посмотри публикацию на НГП “Симчишин вважає себе щасливим, бо немає опозиції в міськраді”. Опубліковано: 21.12.2017
   2.Все, кто что-то умеет, знает, может, хочет, но не в Свободе – лишние на “этом празднике жизни”.
   3.Авторитари́зм (от лат. auctoritas — власть, влияние) — политический режим, при котором носитель власти (например, диктатор и т. д. – наш герой!) провозглашает сам себя имеющим право на власть. Обоснованием для существования такой власти является исключительное мнение на этот счёт носителя данной
   власти.
   4.Авторитарная власть основывается на личности лидера, его способности удержать власть и привлекать сторонников ,
   то есть – только своих.

 6. Свободівска влада в місті думає що вона вічна за рахунок гройсманівсьокої реформи що дала змогу дати грощі до міського бюджету !!! Помеляетесь а чомуж бо вони богоні ні !!! Вони тупі бики села які не розуміють що таке місто і люди в місті !!! Я вже мовчю про правельно підходи до роботи або про тупих не професійних людей з партії яких вони поставили на посади тільки томущо партії і!!! А про професіоналізм взагалі забули і про бажаня щось робити в галузях!!! Їх цікавить тільки тупий піар!!! Дебіли звами буде ще гірше ніж на майдані в киеві якщо не почнете наводити порядок з чистою душею і посовісті!!! А краще підіть відставку пане семчишин !!! Поки цого не зробила верховна рада!!!

 7. Що дивного? Соціальний захист також напряму меру підпорядковується. І йому навіть звання “Людина року” в соціальній сфері дали, бо в Хмельницький всі досвід ідуть переймати.
  Симчишин скоротив посаду першого заступника і зекономив бюджетні гроші

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.