Найбільше мешканці Хмельниччини довіряють телебаченню, інтернет-ресурсам та соцмережам – опитування

49% опитаних мешканців Хмельницької та інших областей у центрі країни довіряють українському телебаченню, 17% – західним, 5% – російським телеканалам. Такі дані 10 січня представила соціологічна група «Рейтинг» за результатами дослідження, проведеного наприкінці минулого року.

На другому місці за рівнем довіри після українського ТБ у мешканців регіону – українські інтернет-сайти (43%). Далі йдуть соціальні мережі Facebook, Twitter та Youtube (35%), українські газети (34%) та українське радіо (30%).

Найбільше українському телебаченню довіряють люди у віці понад 51 рік (53% від усіх, хто довіряє ТБ). Інформації, яку подають інтернет-сайти, довіряють 57% респондентів у віці 18-35 років та 52% вікової групи 36-50 років.

Соціологічна група «Рейтинг» проводила опитування 23 листопада – 4 грудня 2017 року. Методом особистого інтерв‘ю було опитано 1200 респондентів. Похибка репрезентативності не перевищує 2,8%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. В це можуть повірити тільки бовдури.
    Такого отупляющого, зааганжованого і “загостреного” (телебачення, інтернет-ресурсів та соцмереж …) на те, щоб відволікти увагу від справжніх проблем, а також – на розпалювання ворожнечі між людьми, я за свої 60 років не пам’ятаю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.