На Хмельниччині суд зобов’язав перерахувати пенсію колишньому працівнику міліції

Позов до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання дій протиправними та зобов`язати вчинити дії – задовольнити частково. Таке рішення виніс Полонський районний суд у адміністративній справі за позовом правоохоронця-пенсіонера, повідомляє прес-служба Апеляційного суду в Хмельницькій області.

У позовній заяві він зазначив, що звільнився за віком з органів МВС майже 20 років тому і від тоді отримує пенсію за вислугу років у розмірі 71% грошового забезпечення. Та, згідно зі змінами у законодавстві, пенсію йому повинні були перерахувати, стверджує силовик-пенсіонер, і посилається на довідку ліквідаційної комісії УМВС України в Хмельницькій області. Утім, у своєму листі управління Пенсійного фонду в області в перерахунку йому відмовило.

Полонська Феміда, враховуючи довідку ліквідаційної комісії УМВС України в Хмельницькій області № 70/121/49-2017 ПС 6654 від 29 травня 2017 року та  постанову Кабінету Міністрів України № 998 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», бездіяльність управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області визнала протиправною та зобов’язала його перерахувати пенсію екс-силовику.

«При цьому слід звернути увагу на те, що відповідно до ч. 1 ст. 382 КАС України, суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов’язати суб’єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення… Враховуючи те, що позивачем не було надано належних та допустимих доказів, які б свідчили, що відповідач ухилятиметься від виконання даного судового рішення, суд прийшов до висновку про відмову в задоволенні позовних вимог в цій частині», – ідеться в рішенні суду.

Рішення може бути оскаржене у апеляційній інстанції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Поезд тронулся. Судья МОЛОДЕЦ

  2. У Полонному судді завжди були і залишаються на рівні. Так тримати!!!

  3. Не зрозуміла суть рішення, тому потрібна конкретика.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.