Демонтований залізничниками наземний перехід створює соціальну напругу в мікрорайоні Гречани – Мельник

Народний депутат України Сергій Мельник просить відновити демонтований наземний пішохідний перехід на 1227 км дільниці Жмеренка-Підволочиськ, що на станції Гречани у Хмельницькому.

Відповідні запити політик скерував до керівництва Південно-Західної залізниці та хмельницького мера.

За його словами, цей наземний перехід, який у липні 2017 року прибрали залізничники, був зручним для місцевих мешканців (зокрема, ті, котрі мешкають на вул. Качинського – НГП), щоб дістатись до роботи, медичних закладів, магазину, школи, садочка і костелу.

Натомість теперішня ситуація спричинила низку незручностей для мешканців Гречан. Адже через відсутність обладнених пішоходних доріжок люди вимушені ходити пустирями і чагарниками, нехтуючи правилами безпеки на залізничному транспорті.

Мельник пропонує керівництву Південно-Західної залізниці видати технічні умови на будівництво нового наземного пішохідного переходу на 1227 км, а міському голові Хмельницького – замовити проектно-кошторисну документацію.

mist

mist2

Фінансування робіт політик радить вирішити за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Мельник піариться запитами кожен день на НГП. після 10 років у владі згадав, що треба переїзд зробити.

  2. Мельник піариться, бо скоро вибори от він і підімяв під себе НГП.

  3. Мельник ніколи не піарився, а просто робив свою роботу і досить професійно. Написано ж перехід демонтували в 2017, чому ж не поставили питання про його відновлення, а люди ж просили. Перехід треба відновити. Мельник ще й показує за які кошти можна це зробити. Він не бла-бла, а знає діло, ще й мабуть допоможе.

    • дуринда, демонтували старий наземний перехід, а Мельник хоче аби побудували все нове. То чого не будував, коли мером був? Не піариться, тільки кожен день його запити якось дивним чином на сайті виставляють. Містика? ні дешевий піар. Бо мером нічого не робив і депутатом штани протирає

      • Ну да! Мельник той перехід собі додому забрав)))) Та й ще піар з того робить)))) А якщо без гумору, то такі питання дійсно належать лише державним структурам, тому то Мельник і звернувся до УКРЗАЛІЗНИЦІ! Бо саме вона відповідає за безпеку на залізниці, в тому числі підчас перетину залізничних колій ким би то не було. Так що саркастичні вислови щодо якогось піару тут аж ніяк недоречні. Він просто робить свою депутатську роботу.

  4. Мельник пропонує побудувати за кошти держбюджету. Правильно пропонує.

  5. этот деятель запросы должен писать в буцегарне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.