15 районів Хмельниччини потребують оновлення схем планування територій

У Хмельницькій області 15 із 20 районів потребують оновлення схем планування територій.

Як інформує прес-служба облдержадмінінстрації, ця містобудівна документація розроблена ще у 70-90 роках минулого століття, вона застаріла, втратила актуальність і є непридатною для використання.

Зокрема, у Красилівському, Полонському, Славутському, Чемеровецькому районах відповідні схеми відсутні. Розроблено та затверджено нові схеми планування території Летичівського, Хмельницького, Старосинявського, Старокостянтинівського районів. Схему планування території Деражнянського району розроблено, вона проходить процедуру погодження.

Із 6 міст обласного значення оновленими генеральними планами забезпечено всі. У 2016 році розроблено план зонування території Нетішина, здійснюється коригування генерального плану Славути, розроблення плану його зонування та історико-архітектурного опорного плану.

Для Кам’янця-Подільського розробляється проект змін до генерального плану, внесення змін до історико-архітектурного опорного плану, а також виконано топографо-геодезичне вишукування для мікрорайону “Старе місто”. Для міста Хмельницького розробляється історико-архітектурний опорний план та коригування генерального плану міста.

Генеральними планами забезпечено усі 7 міст районного значення. Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, строк дії генеральних планів населених пунктів не обмежується, але ці генеральні плани розроблено у 1992-1993 роках, актуальність такої містобудівної документації втрачено.

Протягом минулого року робота з оновлення та розроблення містобудівної документації проводилася у містах Городок (розроблено план зонування території), Полонне (у процесі розроблення нового генерального 3 плану та історико-архітектурного опорного плану), Дунаївці (розроблено історико-архітектурний опорний план), Волочиськ (розроблено історико-архітектурний опорний план), Красилів (виготовлено топографо-геодезичну зйомку).

Загалом,на розроблення містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях на грудень 2017 року передбачено 29,2 млн.грн. (у 2016 році – 21,4 млн. грн.), фактично профінансовано 9,1 млн. грн. (у 2016 році – 14,5 млн. грн.).

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Гроши на вітер…. і у кишені фірм депутатів..
    Слава Україні…. яка дає розвитку улігархату…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.