На Хмельниччині кількість безробітних зросла – до 9,3 тис. осіб

За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних упродовж листопада 2017р. збільшилась на 8,3% і на кінець місяця становила 9,3 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 82,9% осіб, які мали статус безробітного.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, в області нараховувалося 5086 жінок, 3197 молоді у віці до 35 років.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у листопаді 2017 р. порівняно з жовтнем 2017 р. зменшилась на 16,4% і на кінець місяця становила 1,6 тис.од (на кінець листопада 2016р. – 0,9 тис.од).

За професійними групами найбільший попит на кінець листопада  спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом – 26,6% від загальної кількості заявлених вакансій, ще 24,3% – на робітників із обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, 19,1% – на працівників сфери торгівлі та послуг, а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,5%).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце на кінець листопада збільшилось із 4 до 6 осіб і коливалося від 1 особи у Хмельницькому, до 153 осіб – у Чемеровецькому районі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.