У Хмельницькому розглянуть петицію про заміну маршруток на повноцінні автобуси

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. “Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Заміна “маршруток” на повноцінні безпечні автобуси для перевезення пасажирів”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 3 січня петицію підписали 502 особи з 500 необхідних.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Текст петиції: “Нашому місту – безпечне та якісне перевезення!!! Хочеться вже на 26 році незалежності побачити нормальні МУНІЦИПАЛЬНІ автобуси з нормальними водіями, на яких буде вплив відповідних органів влади , що пристосовані заводом виготовлювачем для пасажирських перевезень, в яких буде зручно і безпечно їздити всім мешканцям.

Прошу підтримати пропозицію по повній і якнайшвидшій заміні курсуючих по пасажирських маршрутах м. Хмельницького абсолютно не пристосованих для перевезення пасажирів в умовах нашого міста “маршруток”. Окрім непристосованості технічно, прошу звернути увагу на непрофесійних водіїв, що систематично порушують правила дорожнього руху та правил перевезення пасажирів (проїзд на заборонений сигнал світлофора, систематичні розмови по засобах зв’язку при перевезенні пасажирів, продаж квитків в русі транспортного засобу, перевезення стоячих пасажирів в транспорті, що не призначений для цього)

Невідповідність діючому законодавству існуючої системи перевезення пасажирів в м. Хмельницький підтверджую витягами з діючого законодавства.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. ,,Повноцінні автобуси,, звучить привабливо. Проте мало віриться в покращення. Мер і цей псевдо конкурс показали усю ницість над трудовим людом.
    Дальнє Дубове, район старого кирпічного заводу. Тролейбусів немає. Той же старий 12 автобус перевозить усіх як і раніше. Який конкурс цього старого, скрипучого автобуса з залояженими сидіннями. Чим він відповідає великим комфортабельним автобусам що вартість тих же 4грн.?
    Перевізник ,,хмельницьктаксі,, знав, що там більшість пенсіонери і комісія знала, що іхати тролейбусом немає можливості. Чому ж познущалися з народу і віддали Морозисі щоб багатіла на такому задрипаному автобусику здираючи з бвдного пенсіонера 4грн. як за повноцінний автобус.?
    Де ж влада, яка так ,,дбає,, за свій лекторат? Депутат Білик з цього округу вмив руки, а люди мов не працювали в місті щоб заробити на достойний міський пасажирський транспорт.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.