На ХАЕС відключені два енергоблоки одночасно, у Нетішині обмежили теплопостачання

Хмельницька атомна електростанція 3 січня о 01:57 відключила від енергомережі енергоблок №2.

Про це сказано в повідомленні на сайті національної атомної енергогенерувальної компанії “Енергоатом”, передають Українські Новини.

Відповідно до повідомлення, енергоблок №2 був відключений для усунення зауважень щодо ущільнювальної поверхні приводу органа регулювання системи управління та захисту (ОР СУЗ) реактора.

Наразі реакторна установка енергоблоку №2 у стані “гарячої зупинки”.

Радіаційні умови на промисловій площадці та у прилеглих регіонах не зазнавали змін, перебувають на рівні, що відповідає нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Отже, станом на 3 січня 10:35 на ХАЕС відключено всі 2 енергоблоки.

Відповідно до інформованого джерела, проблема з ОР СУЗ була виявлена 2 січня о 17:00, і вперше за історію ХАЕС відключено 2 енергоблоки одночасно.

Відповідно до повідомлення на сайті Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ), енергоблок №2 буде в ремонті до 9 січня.

Також у повідомленні на сайті ХАЕС зазначено, що за міжнародною шкалою ядерних подій (International Nuclear Event Scale, INES), ця подія класифікується рівнем “0” (поза шкалою).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. У зв’язку з плановим ремонтом енергоблока №1 та ремонтом енергоблока №2 Хмельницької АЕС у наслідок відключення, з 03.01.2018 до 09.01.2018 в м. Нетішин буде обмежене теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання). Підігрів мережевої води системи теплопостачання буде здійснюватися паровими котлами ПРК ХАЕС.
    Просимо не поширювати недостовірну інформацію та перевіряти факти перед їх публікацією!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.