На Хмельниччині середня зарплата за місяць зросла на 169 гривень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у листопаді 2017 року становила 6335 грн, що на 169 грн більше, ніж у жовтні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, вище середнього рівня по області у листопаді була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9670 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9068 грн), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (8170 грн), промисловості (7189 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (6799 грн), операцій з нерухомим майном (6615 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (9624 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 53,1–61,1% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у листопаді 2017р. порівняно з жовтнем 2017р. збільшилась на 1,6%, проти листопада 2016р. – на 31,1%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А як в освіті?

  2. А яка зарплата по вузах Хмельницького?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.