Бюджет розвитку Хмельницького “схуд” на 40 мільйонів через децентралізацію

У 2018 році бюджет розвитку Хмельницького зменшився на 42 млн. грн і становить близько 240 млн. грн порівняно з попереднім роком.

Про це зазначив мер Олександр Симчишин у програмі “15 хвилин…”

“Це пов’язано з додатковим вилученням коштів до державного бюджету. Це стабілізаційна дотація, кошти на заклади профтехосвіти, відшкодування за пільгові перевезення пасажирів. До слова, міський бюджет витрачає 60 млн. грн для покриття “Хмельницькелектротрансу” витрат на перевезення пільговиків. На жаль, держава не в повній мірі фінансує свої функції, тому міський бюджет взяв на себе ці витрати, аби зберегти ключові галузі”, – пояснив мер.

2

Нагадаємо, що 27 грудня  Хмельницька міська рада затвердила бюджет на 2018 рік з доходами і видатками в розмірі 2,9 млрд грн. Доходи на наступний рік визначено в розмірі 2,89 млрд грн, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 2,76 млрд грн, доходи спеціального фонду міського бюджету – 134,1 млн грн.

Видатки міського бюджету визначено в розмірі 2,90 млрд грн, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 2,55 млрд грн, видатки спеціального фонду міського бюджету – 354 млн грн.

Профіцит загального фонду міського бюджету становить 211 млн грн. Дефіцит спеціального фонду міського бюджету – 220 млн грн.

Резервний фонд міського бюджету на 2018 рік визначено у розмірі 5,7 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Сем буде вимушений трішки з свого депозиту зняти!

    • Нєтушки, свого не віддасть.
      Сем вже зажив по ,,новому,, по іншому не схоче. Зарплати, преміі, надбавки ці свині ще ненажеоливіші ніж попєрєдніки.

      • Как схуд? Если стоимость пачки сигарет увеличивается, то и денег в бюджет развития будет идти больше, по сравнению с прошлым годом? Мутят что то?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.