Тільки наступного тижня уряд візьметься розрулювати питання холодної Шепетівки

Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк 15 листопада одержав відповідь від Адміністрації Президента України на його звернення щодо можливих загроз сталому проходженню опалювального сезону 2017-2018 років в Шепетівці.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук повідомив, що звернення надіслано для розгляду та вжиття заходів реагування до Кабінету Міністрів України та Хмельницької обласної державної адміністрації.

1413b60ec66b1c98e041981ff192d5de_l

Згодом з мером Шепетівки зв’язався Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко. Він заявив, що на початку наступного тижня відбудеться розширене засідання уряду, на яке запрошено керівництво міста, НАК «Нафтогаз України» та ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”.

На засіданні детально розглянуть надзвичайну ситуацію, яка склалась в Шепетівці через борги приватного теплопостачальника ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та шукатимуть шляхи вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, що з 13 жовтня у Шепетівці фактично не розпочався опалювальний сезон. ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не отримало лімітів на природний газ через заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» на суму понад 60 млн. грн.

Як писав НГП, мешканці Шепетівки двічі перекривали дорогу державного значення, привартаючи увагу центральної влади до проблеми відсутності централізованого опалення у своїх помешканнях.

Згодом півсотні людей поскаржилися прокуратурі на дії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Да сколько той зимы то. Весна скоро.

  2. Абрам ! Шепетовка не Азия и не Африка, а Украина хоть и шоколадная, но холодная.

  3. А чого Загородний мовчить? Послушав би людей!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.