Школярі Шепетівки попросили Порошенка розібратися з холодними батареями

На від­різку дороги державного значення Го­ро­ди­ще-Рів­не-Ста­ро­кос­тянти­нів 11 лис­то­па­да вдру­ге мешканці Шепетівки пе­рек­ри­ли рух. Цього ра­зу про­тес­ту­ють ра­зом із до­рос­ли­ми і ді­ти, бо си­дять на ви­му­ше­них ка­ні­ку­лах вже тиж­день, пише сайт “День за днем”.

Уч­ні се­ред­ніх кла­сів, оз­бро­їв­шись пла­ка­та­ми, кро­ку­ють пі­шо­хід­ним пе­ре­хо­дом пліч-о-пліч з до­рос­ли­ми. Поп­ри те, що нак­ра­пає дощ, хлоп­чи­ки і дів­чатка на­лаш­то­ва­ні рі­шу­че. На­віть де­які пла­ка­ти ді­ти на­пи­са­ли са­мі.

“Дорогий, Петре Порошенку! Просимо Вашоъ допомоги, бо усі ми мерзнемо і хворіємо. Скоро прийде зима і ми всі замерзнемо. Це буде велика проблема і вже не знаємо на кого сподіватися. Допоможіть нам, будь ласка”, – звернувся один із учнів.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, 26 жовтня Шепетівський міськрайонний суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” до виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Підприємство добиваєтсья скасування рішення виконавчого комітету № 264 від 12 жовтня 2017 року “Про початок опалювального сезону 2017/2018 року в бюджетних закладах з централізованим опаленням”. Рішення було ухвалено через зниження середньодобової температури повітря.

Згідно з ним, “Шепетівка Енергоінвест” 13 жовтня мала подати тепло до лікувально-профілактичних установах, дошкільних, шкільних, позашкільних закладах, закладах культури та адміністративних будівлях міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. НГП чому так коротко ??? В чому суть позову до влади ???

  2. Новий метод як обісрати київську владу, а місцеву виставити як борців за справедливість. Де ви,місцеві чинуші були зі своїми проблемами у травні ? А зараз хватило совісті дітей на мітинги волокти?

  3. а від якої політсили мер в Шепетовці? Свобода! Свобода прийшла – ” порядок ” навела

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.