Вавринчук програв суд губернатору Корнійчуку, який раптово захворів

Начальник департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук програв судову справу про визнання протиправним та скасування розпорядження голови облдержадміністрації щодо оптимізації структури ОДА.

Таку постанову 15 листопада виніс суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Полікарп Майстер.

Сьогодні суд мав допитати голову Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука у якості свідка, однак той раптово захворів. Підтвердженням неявки високопосадовця слугувала медична довідка, в якій сказано, що пан Корнійчук проходить амбулаторне лікування. Також він додав письмові пояснення з приводу підстав лідквідації обласного департаменту екології.

Представник позивача Юрій Ткачук заперечив і наполіг спочатку, щоб суд застосував привід і силоміць доставив Корнійчука до судової зали. Проте згодом передумав і запропонував відласти засідання до того моменту поки не одужає очільник області. Суддя Майстер відмовив у задоволенні цих клопотань.

Під час самого розгляду справи представник третьої особи Міністерства екології та природних ресурсів України, головний юристконсульт Наталія Іванюк влаштувала допит заступниці начальника юридичного відділу апарату Хмельницької ОДА Світлани Скороход.

Вона намагалася докопатися до юридичних тонкощів, однак у відповідь звучав залізний армумент: голова ОДА, відповідно до закону про місцеві державні адміністрації та положень Господарського та Цивільного кодексів України, одноособово формує структуру облдержадміністрації. Скороход додала, що під ліквідацією департаменту екології варто розуміти “управлінське рішення” Олександра Корнійчука.

Разом з тим, захисник Вавринчука вважає, що за спірним розпорядженням ОДА приховала не ліквідацію структурної одиниці, а реорганізацію. Це випливає з того, що після розформування департаменту екології його фактично приєднали до департаменту агропромислового розвитку.

Як писав НГП, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук 20 вересня ліквідував обласний департамент екології та природних ресурсів.

Натомість функції з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, здійснення управління та регулювання у сфері охорони навколишнього природного середовища передано департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Окремо Корнійчук утворив ліквідаційну комісію департаменту екології у складі 5 осіб під головуванням заступник директора департаменту агропромислового розвитку Вадима Конончука.

Пізніше Міністр екології Остап Семерак гостро розкритикував голову Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука за ліквідацію  департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 31

 1. Суддя здрейфив перед владою. Так само можна знищити неугодних. Юра давай апеляц. скаргу.

  • а му-му корнійчук боїться журналістів та громади як вогню…тому і зробив собі лікарняний…

 2. новий хіт від судді, інститут свідка дискредитовано повністю, свідок може посилати будь кого головне написати пояснення та на лікарняний жах)))

 3. Вавринчук потухни, скільки можна скиглити? Ти ж накрав навіть онукам на щасливе та безтурботне життя.

  • 100%, Вавринчук не нажереться а люди не розуміють… Корнійчук не ідеальний але тут вірно зробив, що вигнав Вавринчука!
   Вавринчук з заступником та бухгалтером також ховалися на лікарняних тому, що не хотіли щоб їх вигнали. А Ткачук Ю. працює разом з Вавринчуком це всім відомо, типу адвокат дияволя)

   • Що це за розумнику такий? Рома? ти що все про всіх знаєш?
    ні від кого ні коли не ховався, можеш зайти привітатися чи в ніс отримати!

    • Шо Андрюшка зачепило за живе? Чи може я не правду написав?!
     Ну да… у вас так питання вирішуються хто правду пише тому в ніс…і чим ти відрізняєшся від первісної людини?

    • А звідки знаю, по службі в мене завдання такі знати про всіх все

     • Романе, я головний бухгалтер. Підійдіть в понеділок в Департамент, будь-ласка, подивитесь чи була я на лікарняному, чи комусь дуже вигідно обгадити всіх, пишучи неправду

     • Щось служба ваша,
      Роман, погано працює. Невірно проінформовані ви.

   • Голова теж сховався на лікарняному. Чи ви цього не помітили.

  • МОЖНА ПОДУМАТИ ЩО ТІЛЬКИ ВІН НАКРАВСЯ…АЛЕ НЕ ВІРИТЬСЯ …ТЕПЕРІШНІ ЧИНОВНИКИ КРАДУТЬ ЩЕ БІЛЬШЕ …ХОЧЕТЬСЯ ПОБАЧИТИ ДЕКЛАРАЦІЮ БИРКИ ЧЕРЕЗ РІК ТА ПОДИВИТИСЯ НА РЕАЛЬНІ СТАТКИ… А ТО В МИНУЛОРІЧНІЙ НЕ БУЛО НІ НЕРУХОМОСТІ..НІ ГРОШЕЙ…А ЛИШЕ КРЕДИТИ..

 4. «Ми всі під Богом ходимо»- мені сподобалась фраза судді. Ото ж бо! Так от застосуйте це впершу чергу до себе, пан суддя!

 5. Вавринчука давно потрібно було гнати, він хабарник з багатолітнім досвідом, хто знає чим він займався знає про що я…! Все вірно зробив губернатор, не побоявся піти на конфлікт з покровителями та впливовими родичами Вавринчука.

 6. Суддя прийняв законне рішення.

 7. В Департаменті екології головний “решалово” Прокопець-гаманець. Вона, разом із Вавриком, довела до розвалу установу. Другий дебілоїд, разом із юристами, розвалив держекоінспекцію. Це два чоботи пара. Але поки є чемодан бабла, ось вони і тримаються.

 8. Питання просте, як мукання козла, – департамент підпорядковується управлінню АПР, а от шановні керівники отримують частку “екс”… і з речами на вихід, кому що не зрозуміло ))) Одним словом пана Вавринчука відірвали від керівного корита, – давно було пора, але чи ці зміни щось покращать, – це вже інше питання )))

 9. Рішення передбачуване тому що законне. Судді дуже легко приймати рішення коли дотримані всі норми закону.

  • Якби ви прочитали закони то так би не говорили. Голова тому і ховається на лікарняному… Подумайте трішки.

 10. Для чого Корнійчук в суді? Якийсь брєд. В ода для судів є представники. Це ж не приватні питання, а виробничі.

 11. Якась така боротьба за ту екологію. Там шо так солодко працювати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.