Колишній прес-секретар Ядухи таки стала керівником обласного художнього музею

Сьогодні колективу Хмельницького обласного художнього музею було представлено нового керівника Ольгу Долінську.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, відповідно до умов контракту, Ольгу Долінську призначено директором комунального закладу культури терміном на 5 років.

Фото з сайту облради

Фото з сайту облради

Як писав НГП, у червні окремі громадські активісти та митці вимагали не призначати колишнього радника і прес-секретаря голови Хмельницької ОДА (2010-2014 роки) Ольгу Долінську, яка перемогла у конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею.

Тоді голова облради Михайло Загородний доручив апарату зібрати ширші відомості про Долінську.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Прогнулась перед черговою владою.

 2. ВИСЛІВ ХХХ (ТРИДЦЯТКИ ) ВВАЖАЮ УПЕРЕДЖЕНИМ. ЩОДО ЯДУХИ, ТО ЗНАВ ЙОГО ПО НАРАДАХ, ЗУСТРІЧАХ СТОСОВНО СВОЄЇ РОБОТИ, АЛЕ ЙОГООСОБИСТІСТЬ НІКОЛИ НЕ СПРИЙМАВ.
  ОЛЬГУ НАДОЛІНСЬКУ НЕ ЗНАЮ ЗОВСІМ, ХОЧ, МОЖЕ, І БАЧИВ ЇЇ В ХОДІ ТИХ ЗАХОДІВ, ОЗНАЙОМИВШИСЬ З БІОГРАФІЄЮ, ПЕРЕКОНАВСЯ, ЩО ВОНА ТРУДИЛАСЯ СУМЛІННО НА ВСІХ РОБОТАХ, НА ЯКИХ ПРАЦЮВАЛА, ВИСОКОПРОФЕСІЙНО І СПОВНА ВІДДАЮЧИСЬ ДОРУЧЕНІЙ СПРАВІ.
  НЕ МАЮ СУМНІВУ, ЩО СВОЇМИ ЖИТТЄВО-ТВОРЧИМИ ЗАДАТКАМИ НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ НЕОДМІННО ОПРАВДАЄ. ТОМУ Й ЗИЧУ НАЙКРАЩИХ УСПІХІВ В РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАДУМІВ, ІДЕЙ, МРІЙ І БАЖАНЬ СТОСОВНО ЩОЙНО ЗАЙНЯТІЙ ПОСАДІ.

 3. Коли Стебло просувала свою сестру на посаду заступника директора Катерину,вона не думала про квалiфiкацiйнI умови,вона знала,що повинна влаштувати сеструню,яка була чи то в Турцii чи то в Грецii ,народила там дитину ,а згодом постогнала перед Байдичем,i оппа-посада для Катьки була забезпечена. Байдич змовчав,Бо Леська була заступником. До сьогодни Катерина робить. Мовчить,сопить,бо вона не по фаху! Леся теж не говорить,а чому? Чому Ви активна громадянка мовчите! Признайте свою провину,корупцiйну складову Леся Вас. Чому Ви бачите iнших,а не свою сестру? Чому сюжети не замовите? Покайтесь! Стане легше,за грiхи! Соромно! Дуже соромно! Не можна ображати чужу дитину Лесю,вам жити ! Платити за все! Покаяння близько!В церкву дорогенька,прокльони даром не пройдуть. На жаль,через поколiння! Подумайте!

 4. Суки! Ядуха набрался,а что имела эта девочка? Работу? Ну да! Туровец,Одинец,Данылюк и другие квартиры,Бернадская земли,дома,а она геморрой? Таких как она тысячи,ответственных,грамотных! Их еще не смогли растоптать,они еще верят в светлое будущее! Пусть работает! Коллектив,а что коллектив? Всегда кто то за,а кто то против. Сидят мумии и зарплату получают! Так везде,в библиотеках,школах! Успехов!

 5. КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ВИГРАЛА КОНКУРС! ВСЕ! ЧИТАЙТЕ ЗАКОН!

 6. Як мені подобаються критикани, які всюди сують Ядуху. Прес-секретар Ядухи отримала посаду)))) та й що з того, що вона працювала з Ядухою? вся ОДА прогиналася, так само як і при всіх інших губернаторах. Але ж всі інші (Стебло насамперед) – у нас просто янгли і ніколи не пробували просунути своїх. Нехай Леся пригадає, скільки кадрових питань для своїх однокласників – сусідів -родичів вона “рішила”, як тільки всілася в тепле крісло. А заразом хай Леся знає, як ржали лікарі і інші професіонали своєї справи, коли вона приходила на наради і щось там пробувала з бумажки їм казати. Дивіться під своїм носом

 7. А молодь задоволена!

 8. В ОДА більшість працівників працювала не тільки при Ядусі, а й до нього, в тому числі теперешні заступники.

 9. Скоро ещё и Вася Ядуха подтянется

 10. колишній стала. То він, чи вона?
  А якщо “Колишня прес-секретарка Ядухи таки стала керівницею обласного художнього музею”, то все відразу зрозуміло.
  Позбавляйтесь вже тих русизмів у мові.

 11. Систему победить очень сложно.Только молодежь способна найти новые подходы в работе. Худож.музей это ужас,о котором лучше молчать,там не было и нет жизни! И если эта девочка сможет изменить хоть что-то,это уже можно считать результатом. Все приходят для того,чтобы отсидеть и получить зарплату. Литературный музей мертвый,там выбрали Васю,который дальше продолжает писать свои книжечки,а реальные бабушки бегают вокруг него с чаем! Да,весело то как!

 12. вася придет, ПОРЯДОК НАВЕДЕТ

 13. Свою роботу може й виконувала, але підловата вона тоді була. Стерва одним словом

 14. Маринка Бабийчук! Извините не узнала под анонимным!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.