На Хмельниччині окремі активісти та митці виступили проти призначення колишнього прес-секретаря губернатора-“регіонала”

Окремі громадські активісти та митці вимагають не призначати колишнього радника і прес-секретаря голови Хмельницької ОДА (2010-2014 роки) Ольгу Долінську, яка перемогла у конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею.

Ольга Долінська. Фото з "Фейсбуку"

Ольга Долінська. Фото з “Фейсбуку”

Про це у “Фейсбуці” написав екс-голова громадської ради при облдержадміністрації Алім Міщук.

За його словами, відповідну відозву активісти направили голові обласної ради Михайлу Загородному.

“У випадку з призначенням на посаду директора художнього музею, яка є суспільно надважливою, ідеологічною, бувшого прес-секретаря Ядухи ці принципи, чи швидше безрпринципність та амнезія членів комісій проявились особливо мерзенно. Гра вищих чиновників області у вар’ятів, які не мають до цього та інших призначень ніякого відношення є цинічною та брехливою”, – вважає Міщук.

Крім Долінської, за посаду змагалися діюча керівниця Лариса Чернова і керівник редакційно-видавничої групи з підготовки до написання тому Зводу пам’яток культури у Хмельницькій області Ігор Петраш. У ході таємного голосування кандидатура Долніської отримала 6 із 9 голосів. За пані Чернову прголосувало двоє членів комісії.

У коментарі журналістам “Поділля-Центр” переможниця заявила, що готова впроваджувати нові проекти в  обласному художньому музеї. Серед них “народна картина”, яку зможе написати пересічний відвідувач музею.

Голова облради Михайло Загородний відреагував на цю ситуацію, доручивши апарату зібрати більші відомості про Долінську. Каже, що з нею особисто не знайомий. Однак визнав: вплинути на результати конкурсу у нього немає широких повноважень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 50

  1. Янукович коли тікав у Ростов, то взяв з собою не тільки коханку, а й свого песика. А Трунову не взяв. Не через велику дупу, а тому що ці Ядухи-Трунови-Бернадські-Долінські нижчі по рангу навіть за його песика. Але живучі, блін, виявилися. І тепер ці ніжчі по рангу за песика звірушки будуть керувати? Творча інтелигенція, у вас гідність є? Протестуйте!!! Ви ж вільні люди! Інакше ці шарікови все життя вами керувати будуть!

  2. Ти придурок! Писати не торби носити! Ти заховався тай бруд несеш!правильно сказав Соломон,и это пройдет! Собаче серце дивись. Все проходили!Вивчай матчастину баран! Доказуй працею! А ще Цуглевич,Бец,Сукач! Ого го! Повно людей страддають вдома,дивлячись на таких як ти маразматик!

  3. Точно,нахера конкурсы,всех на должности посадить. И образование не учитывать, захочет научится. Попридумывали стаж и еще там что-то !Земля крестьянам,все остальное нам!

  4. Та все пише Маруська жирна свиня,поперла на телебачення паплюжити людей! Невдаха з довгим носом,вулиця готова вас прийняти . Коли вже закриють ту помийну яму под.центр?

  5. А чого не забрав Лукомську,Продан,Пешкевича,Заярнюк,Гудловську?

  6. Бирку призначили!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.