Апеляція: Держфінінспекція з порушеннями звільнила Крупу

Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив законність рішення Хмельницького окружного адміністративного суду стосовно поновлення Володимира Крупи на посаді начальника Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області.

Фото "Є"

Фото “Є”

Про це сказано в ухвалі від 7 листопада.

Суд дійшов висновків, що Держфінспекція не надала Крупі 60-денного строку, як це передбачено ст. 43 Закону України “Про державну службу”, для вивчення всього переліку вакантних посад у відомстві.

Окрім того, в матеріалах справи міститься лист Західного офісу Держаудитслужби, в якому зазначається, що на 3 липня 2017 року (дата звернення представника Крупи до Держфінспекції – НГП) посада начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області була вакантною, але Крупі ця посада не могла бути запропонована, оскільки він з 2 червня був на лікарняному. Натомість йому пропонувалася посада начальника відділу контролю ЖКГ, інфраструктури та зв’язку управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, від якої Крупа відмовився, бо не вважав її рівнозначною.

Як відомо, пан Крупа неодноразово поновлювався на посаді цього контролюючого органу. Так, у березні 2011 року його було відправлено у відставку з посади начальника Контрольно-ревізійного управління в Хмельницькій області. У липні 2012 року виграв суд і поновився начальником КРУ.

У жовтні 2012 року Вінницький апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції і не допустив Крупу до виконання обов’язків.

У червні 2013-го Крупа виграв справу у Вищому адміністративному суді. А в грудні 2015 року добився через суд, аби йому виплатили середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу протягом 27 травня 2011 року-24 червня 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.