У Хмельницькому запустять програму “Читай українською” кошторисом 13 млн. грн

Депутати Хмельницька міська рада мають намір затвердити програму підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською».

Про це сказано у проекті рішення сесії.

Прогнозований бюджет становить 13,1 млн. грн. За ці кошти буде видано альманах обласної Хмельницької організації Спілки письменників України «Південний Буг» (два випуски на рік); – часопис Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» «Літературна громада» (два випуски на рік); альманах Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» «Медобори» (два випуски на рік); збірка творів учасників літературного фестивалю «Слово єднає»(один випуск на 2 роки); серія збірок «Хмельницький та хмельничани»; «Книга Пам’яті загиблих у АТО хмельничан».

Крім цього, бюджет “забитий” під випуск та закупівлю дитячої навчальної, художньої та науково-пізнавальної літератури місцевих авторів для публічних та шкільних бібліотек міста; друк поетичних та прозових збірок авторів профільних творчих спілок та громадських організацій Хмельницького, суспільно значущих творів письменників і наукової інтелігенції міста.

Як писав НГП, у школах Хмельницького більше не вивчатимуть російську мову.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. ерунда. подкормить в большинстве своем бездарей. опять увеличить число профессиональных тунеядцев с творческо- интеллегентной внешностью)). получить откат. 13 милл. выкинуть на то, что бы в школах дополнительно на полках появилась и пылилась бумага.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.