Холодна Шепетівка: депутати вимагають кримінальної справи проти теплопостачальника

Сьогодні відбулась позачергова сесія Шепетівської міської ради, на порядок денний якої було винесено питання про відмову від договору концесії із приватним теплопостачальником ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” та повернення майна в комунальну власність.

Як повідомляє сайт міста Шепетівки, після нетривалого обговорення і врахування пропозицій депутатів, міська рада  розірвала в односторонньому порядку договір концесії з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» . На думку обранців, підприємство порушило договір концесії від 02.12.2011 р., а саме – не надало населенню міста послуг з теплопостачання, відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил,  а також невиконало рішення виконавчого комітету № 264 від 12.10.2017 р., № 265 від 19.10.2017 р. та сесії Шепетівської міської ради № 290 від 24.10.2017 р.

Також міська рада звернулась до правоохоронців щодо відкриття кримінальної справи проти ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” за зрив опалювального сезону.

Як писав НГП, 3 листопада обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки визнала відсутність теплопостачання у Шепетівці більше півмісяця після початку опалювального сезону як загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.