Шепетівка півмісяця без тепла – обласна влада заговорила про загрозу виникнення надзвичайної ситуації

Відсутність теплопостачання у Шепетівці більше півмісяця після початку опалювального сезону визнано як загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня.

Фото з архіву сайту "День за днем"

Фото з архіву сайту “День за днем”

Таке рішення сьогодні ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.

Також комісія звернулася до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України провести перевірку та встановити відсутність чи наявність ознак антиконкурентних узгоджених дій в причинах зриву опалювального сезону у Шепетівці.

Силовикам області (прокуратурі, службі безпеки,поліції) доручено перевірити наявність чи відсутність зловживань з боку посадових осіб, щодо виникнення заборгованості перед НАК “Нафтогаз України”, що призвело до зриву опалювального сезону в Шепетівці. Міський голова Михайло Полодюк при умові порушення теплопостачальником виконання умов договору щодо забезпечення опалювального сезону має вжити заходи щодо його розірвання.

Водночас сьогодні кілька сотень мешканців Шепетівки вийшли на віче перед міською радою. Люди почули аргументи влади та приватного підприємства, чому місто досі сидить без тепла.

Як пише місцевий сайт “День за днем”, 6 листопада гро­ма­да про­дов­жить бороть­бу за теп­ло у сво­їх осе­лях. Де­пу­тат Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди Ми­хай­ло Вер­хогляд зап­ро­по­ну­вав піс­ля прий­нят­тя рі­шен­ня про ро­зір­вання до­го­во­ру кон­це­сії ке­рів­ниц­тву ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» без за­тя­гу­ван­ня пе­ре­да­ти май­но в ко­му­наль­ну влас­ність.

Крім цього, виконком продовжив канікули у 7 навчальних закладах Шепетівки на невизначений термін через зрив опалювального сезону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. В цій державі тільки протоколи і складають – більше ніхто нічого не робить.

    • Не правда! От в цій ситуації приватне підприємство спорить із мерією про те, хто має обдирати простих мешканців

  2. Боротьбу буде продовжено…… в своїх оселях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.