Кожен пятий виборець на Хмельниччині поставив підпис проти продажу землі

Майже кожен п’ятий  мешканець Хмельницької області, котрий  має право голосу на виборах, поставив свій підпис на підтримку Всеукраїнського референдуму щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.  Загалом кількість тих, хто категорично проти аби найбільшу святиню українців  зробили товаром, і підтримав референдум своїм підписом, На Хмельниччині  на поточний момент сягнула  двухсот тисяч.

«Люди обурені, що влада намагається виставити на продаж землю в той час, коли на сході йде справжня війна, а в країні процвітає корупція і панування олігархічних кланів,» – сказав очільник  Хмельницької обласної партійної організації  ВО «Батьківщина» Олег Лукашук.

Він зазначив, що для того, аби громадяни змогли висловити свою незгоду з намірами влади і поставити підписи за проведення Всеукраїнського референдуму,  на теренах області розгорнули роботу понад шість десятків агітаційних наметів;  тисячі  партійних активістів, добровільних агітаторів, депутати місцевих рад  йдуть від хати до хати з підписними листами, котрі заповнюються згідно  вимог законодавства  про проведення референдуму.

«Ми зробимо все, аби примусити владу почути людей!» – наголосив Олег Лукашук  і зауважив, що на досягнутому партійці не зупиняться і  робота по збору підписів продовжується.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. краще продати всіх жидів

  2. Кожен пя’тий – це дуже мало і не тому, що люди не хочуть підтримати Референдум, а тому, що переважна їх більшість не знають хто, де й коли збирає ці підписи.Треба давати оголошення через місцеві газети, телебачення, хоч влада може заборонити це робити, через Інтернет, вивішеними оголошеннями в містах і селах якого дня, з якого по який час, хто проводитиме збір підписів, бо й тут можуть появитись лжезбирачі. Тоді неодмінно набереться переважна більшість прихильників проведення Референдуму. При цьому десь би кожен підписант мав би
    висловити вимогу до Верховної Ради, якщо там ще залишились справжні народні, а не виходці з народу, депутати, повиганяти з роботи антинародних суддів, які підписали заборону проведення Референдуму. Не зроблять цього, то і їх треба негайно вимітати з депутатських крісел, як бойовиків угрупування великої зради

  3. А що, підписи збирали лише серед власників паїв, чи серед всякої міської гопоти, яка землю бачить лише через вікно автівки? Бо мене, наприклад,чомусь ніхто не запитував, чи я за приватизацію гуртожитків. Я – проти. Бо приїдуть китайці чи олігархи і скуплять всі гуртожитки, а нас зроблять рабами! Ні – приватизації гуртожитків! Ні – злочинному режиму! Даєш референдум по гуртожитках! “Батьківщина – вперед!))))))
    Пи.Си. Обов’язково провести референдум про приватизацію гуртожитків в сільській місцевості – бо хто ж краще знає цю проблему, ніж сільські бабусі і дідусі))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.