У Симчишина хочуть заборонити використання катерів та човнів з моторами на річці Південний Буг

Хмельницька міська рада планує заборонити використання водних мотоциклів, катерів та човнів з моторами на водоймах річки Південний Буг (між вул. Степана Бандери та вул. Захіно-Окружна).

Про це свідчить відповідний проект рішення, який написаний на основі клопотання управління житлово-комунального господарства.

Право пересуватися водою матимуть човни аварійно-рятувальної служби, спортивних шкіл та осіб, які отримали відповідний дозвіл виконавчого комітету міської ради.

Ці зміни хочуть внести у рішення сесії від 24 червня 2009 року “Про охорону життя і здоров’я громадян на водоймі річки Південний Буг”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Так и надо сделать.

 2. Цікава основна причина такого рішення, є правила поводження на воді, інструкції для надводних пересувних засобів, якщо є порушення то які?

 3. Підтримую!

 4. Основна причина додатковий дохід до міського бюджету та звіт екоінспекціі щодо забрудненої води у водоймі. 2 зайці одним пострілом.

 5. “та осіб, які отримали відповідний дозвіл виконавчого комітету міської ради” – а це хто?

 6. Таке рішення про заборону в Хмельницькому діє з 2009 року.
  Наразі вносяться зміни, щоб була можливість давати дозвіл рішенням виконавчого комітету, якщо, наприклад, це будуть якісь сезонні розваги чи проводитимуться змагання.

  Журналісти НГП недопрацьовують…

 7. Лучше бы запретили строительство на каждом свободном углу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.