Луценко: найсуворіше покарати правоохоронців Шепетівщини, які не поважають аграріїв

Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, котрі займалися розслідуванням рейдерства землі, мають понести найсуворіші покарання за потрунання і бездіяльність.

Про це сьогодні він заявив на брифінгу у Житомирі.

За його словами, йдеться про захоплення полів ТОВ “Єлисейські поля”, які обробляються у селі Пліщин Шепетівського району. Невідомі особи знищили посіви сої площею 245 гектарів, передискувавши і натомість засіяли кукурудзу. Сума завданих збитків становить 300 тис. грн.

Крім цього, у 2014 році особи приватно-орендного підприємства “Горинь” незаконно зайняли 60 га поблизу Пліщину, які орендувало ТОВ “Єлисейські поля”. За результатами розслідування, слідчий ухвалив рішення закрити справу на підставі п.2 ч.1 ст. 284 ККУ (“встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення”).

“Це означає, що ніякої законності і справедливості та поваги до людей, котрі працюють на землі, немає. Просто знищили і розтоптали. Я вимагаю найсуворішого покарання для цих слідчих і прокурорів. Нехай ідуть наймаються на роботу до сільгосппідприємств”, – заявив Луценко.

“Незалежний громадський портал” з’ясував, що, згідно з ухвалою Шепетівського міськрайонного суду від 14 лютого 2017 року зазначено, що під час досудового розслідування не було здобуто достатніх доказів того, що у 2013 році ТОВ «Єлисейські поля» дійсно здійснювався посів сої на полях площею 242, 710 га, які розташовані за межами села на території Пліщинської сільської ради, а також те, що ПОП «Горинь» у 2014 році перешкоджала для ТОВ «Єлисейські поля» у посіві сільськогосподарської продукції на земельній ділянці.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Єлисейські поля” зареєстровано 2009 року у Житомирській області. На сьогодні фірма контролюється кіпрським офшором “ЕФ-ЕЙЧ-СІ-ФАРМЗ ХОЛДІНГ КОМПАНІ ЛІМІТЕД”.

ПОП «Горинь» з Славутського району контролюється тернопільським ТОВ “Мрія Агрохолдинг”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Можливо пан прокурор таки почне кадрові зрушення починаючи з області,а не Шепетівки???Ми цього вимагаємо вже 2 роки , пан Луценко поки помітив тільки Шепетівку і аграріїв. А забруднення Бугу в 2014, розпил бронзи із пам’ятнику , несплату податків Фоззі -фуд, 5 резонансних кримінальних справ по Полонському ПГК і ПрАТ Шепетівський гранкар’єр Пронекс, Нігин,Хмельницьке КХП, Дунаївці пінопласт, Дунаївці ЦРЛ , справа по захопленню 103 га бувшим губернатором Ядухою і десятки інших де???Всі інші хорошо працюють???
    Як кажуть риба гниє з Проскурова, а не з Шепетівки….

    • Пгокугог їсть кугочку йому не до гиби))

    • А откуда вы все знаете? Такое ощущение, что вас где-то бортонули при дележе очередного отката и теперь вы в интернете слив организовали. А не пробовали в не запрещенном фейсбуке писать товарищам гуценко. погошенко, гоцману, авакяну ну и всем остальным Лещенкам, Шабуниным, Чумакам, Семенченкам?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.