Депутатська група “Воля народу” вимагає від уряду внести до парламенту пенсійну реформу

Депутатська група “Воля народу” вимагає від уряду внести до парламенту пенсійну реформу, схвалену раніше Нацрадою реформ. Про це з трибуни Верховної Ради заявив представник групи, народний депутат Сергій Лабазюк.

“Днями Нацрада реформ підтримала проект пенсійної реформи. Попри обіцянки голови уряду проект не був внесений і зареєстрований у Верховній Раді. Ми наполягаємо на якнайшвидшому внесенні пенсійної реформи до парламенту для того, аби ми могли ознайомитись і підготуватись до розгляду”, – заявив політик.

За його словами, депутати також вимагають провести осучаснення пенсій. “Не може мінімальна зарплата складати дві з половиною мінімальні пенсії, як сьогодні”, – підкреслив парламентарій.

Окрім цього, зазначив С. Лабазюк, «Воля народу» розробила ряд змін до другого читання для законопроектів, які стосуються медичної реформи.

«Ми вимагаємо, щоб нашу думку почули і врахували при голосуванні в цілому. Разом з тим, ми підтримуємо позицію профільного Комітету з питань охорони здоров’я і вимагаємо від Уряду терміново вирішити питання із так званою «зрівнялівкою» заробітних плат у галузі. Запровадження мінімальної зарплати в 3200 грн на початку року фактично поставила знак рівності між санітаркою і лікарем-хірургом. В цьому питанні також треба навести лад»,- додав політик.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Поруч будет за какие-то коржики пытаться шантажировать компанию Кацман и Ко

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.