Трьох працівників Хмельницької АЕС засуджено за порушення правил безпеки на виробництві

Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники Шепетівської місцевої прокуратури, у суді доведено вину трьох працівників Хмельницької АЕС у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинили смерть людини.

 

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, начальника та майстра дільниці засуджено до покарання у вигляді 5 та 4 років позбавлення волі, відповідно, а слюсаря – до 2 років обмеження волі. Також до усіх засуджених застосовано додаткову міру покарання – позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій у галузі атомної енергетики.

Нагадаємо, що трагедія, під час якої загинув один із слюсарів цеху, сталась ще у грудні 2012 року під час ремонту устаткування електростанції. Летальні наслідки спричинені недодержанням правил проведення робіт з підвищеною небезпекою на виробництві та недбалістю окремих працівників підрозділу АЕС.

У суді доведено, що ремонт відбувався без належного контролю, оформлення виконуваних операцій та проведення цільового інструктажу з техніки безпеки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. П’ять років думали, а шо так швидко?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.