Дегазацію хмельницького сміттєзвалища проводитиме чернігівська фірма зі статутним капіталом 10 тисяч

Сьогодні у Хмельницькому оголосили переможця конккурсу з дегазації місцевого полігону твердих побутових відходів. З мінімальним результатом виграло ТОВ “Біогаз Енерджі” (Чернігів), набравши 56,22 бали. Інший конкурент – ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природнього середовища» (Вінниця) задовольнилося 56 балами.

У міській раді зауважили, що українсько-німецьке підприємство реалізовує 4 проекти, три з них саме з дегазації полігонів твердих побутових відходів  у Вінниці, Кременчуці та Запоріжжі. Компанія “Біогаз Енерджі” наразі реалізовує аналогічний проект на Івано-Франківському полігоні.

Як заявив міський голова Олександр Симчишин 19 червня в ефірі каналу Zik, проект дегазації проноситиме міському бюджету 2 млн. грн щорічно.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Біогаз Енерджі” зареєстровано у травні 2016 року. Засновником виступає мешканець Запоріжжя Пилип Плужніков. Розмір статутного капіталу підприємства становить 10 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. “Реквизиты” победителя ну более чем убедительны?

  2. в Івано-Франківську проект працює дуже якісно

  3. Они будут добывать газ пердоний?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.