Китайці обстежать посіви ячменю агропромислової компанії з Хмельниччини

У Хмельницькій області розпочато обстеження посівів ячменю агропромислової компанії, що призначений на експорт до Китаю.

Як повідомляє Мінагрополітики, моніторинг здійснюють китайські експерти в рамках «Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки».

Ячмінь, що експортується до Китаю, повинен відповідати вимогам, встановленим законами, підзаконними актами про імпорт та національним стандартам Китаю.

Станом на 19 червня заявку про намір експорту зерна до Китаю та на обстеження посівів ячменю подало одне українське підприємство. Обстеження будуть проводитись на 30 полях у Білогірському, Ізяславському, Полонському, Теофіпольському, Славутському та Шепетівському районах.

Також підприємство подало заявку на обстеження 12 складів агропромислової компанії-елеватора. Результати обстеження будуть оприлюднені після завершення роботи експертів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.