Хмельницька влада пропонує містянам співфінансувати капремонт житлового фонду

Депутати Хмельницької міської ради розгялнуть Програму співфінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду Хмельницького на 2017-2022 роки, яку підготували структурні підрозділи міськради.

Відповідний проект опублікований на офіційному сайті ради.

Появу цього документа розробники пояснили парадоксальною ситуацією у житловому господарстві: квартири приватизовані, допоміжні приміщення є власністю мешканців, а будинок, як цілісний комплекс, разом з прибудинковою територією знаходиться у комунальній власності територіальної громади.

“Витрати на проведення робіт з капітального ремонту житлового фонду коштом міського бюджету з року в рік зростають, будучи постійним каталізатором неспокою для громадян міста. Реновація будівель не проводилась десятиліттями, як наслідок – стан житлових будинків без капітальних ремонтів погіршується. Величезних фінансових ресурсів, які необхідні для повної реновації житлового фонду у місцевому бюджеті немає”, – занепокоєні у міській владі.

Таким чином, містянам, котрі об’єднані у форму співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) пропонується співпраця з владою: капітальний ремонт шатрової покрівлі у двоповерхових будинках (90% коштів з бюджету, 10% – мешканців будинку), капітальний ремонт шатрової покрівлі у 3-4 поверхових будинках (80%х20%), реконструкція рулонних покрівель під шатрові (80%х20%), відновлення зовнішньої штукатурки з подальшим фарбуванням фасадів (50%х50%), капітальний ремонт (заміна) ліфта (90%х10%).

Загалом, програма співфінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду передбачає кошторис до 2022 року у розмірі 254 млн. грн, половину з яких становлять кошти з міського бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А на кой хрен они на депозите в укргазе держат больше 100 лимонов? Взяли деньги и ремонтируйте сколько влезет. И не надо нищих жителей доить.

  2. А куди поділися т.з. “амортизаційні” відрахування? Вкрали? Хто, нащо, куди дів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.