Тільки повне перезавантаження влади може врятувати країну – Юлія Тимошенко

Тільки тотальне перезавантаження влади може призвести до перетворень в Україні.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сьогодні під час прес-конференції у Славуті, що на Хмельниччині.

«Єдиний шлях сьогодні – перезавантажити українську владу. Толку з цієї мафії, яка очолює Україну, вже не буде. Кожен день її перебування при владі ускладнює наше повернення на логічний, ефективний шлях розвитку», – наголосила вона.

received_1550979981612719

Тимошенко закликала не вірити тим, хто каже, що дострокові вибори – це зло.

«Народ має право голосу і має право вибору. Це не демократія, коли народу дали право говорити, але ніхто нагорі його не чує. Це узурпація влади», – переконана лідер партії.

Юлія Тимошенко вважає, що тільки тотальне перезавантаження влади може відкрити шлях до справжніх перетворень: « З цією владою немає жодного шансу нам стати сильнішою країною».

За її словами, фейкові реформи чинної влади, які вона видає як розвиток України, призводять до того, що українці з кожним днем живуть все гірше.

«В Україні залишилась та сама мафія, яка була при Януковичі: ті ж прізвища, ті ж кланові родини, ті самі апетити і така ж корупція, але більш інтелектуальна, яка розмовляє англійською мовою і робить пограбування людей з інтелектуальним присмаком», – вважає політик.

Лідер «Батьківщини» запевнила: «Я знаю, що я їм багато років – як кістка в горлі. І я знаю, що кожен президент, який є «дахом» кланової системи, бачить три мети: вкрасти в України мільярд, побудувати своє Межигір’я і посадити Тимошенко».

Вона також додала, що нічого не боїться.

Юлія Тимошенко прогнозує, що на Петра Порошенка чекає політичне узбіччя і свій Ростов-на-Дону, «тому що стільки зла, скільки він персонально зробив українцям, ніхто не робив і ніхто руку так не піднімав на останні укранські копійки і так не заробляв на війні».

За словами лідера партії, «Порошенко готовий переступити через всі червоні лінії заради корупціцних заробітків на Україні, заради збереження своєї влади».

«Але це категорично не зупинить мене і нашу команду. Ми зробимо все, щоб Ви більше не споживали країну як свій Рошен, пане президенте! І зробимо все, щоб Ви не стали Президентом України! Почуйте це і припиніть знущання над країною, яка вам довірила своє життя під час війни. І не заробляйте на війні на припиніть її нарешті», – закликала главу держави Юлія Тимошенко.

Джерело – https://ba.org.ua/tilki-povne-perezavantazhennya-vladi-vryatuvali-kra%D1%97nu-yuliya-timoshenko/

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Тут 100% вона має рацію!

  • В ту рацію Богу дякувати мало хто вірить.

  • Тут необхідно навести дві цитати:
   1. Видатного англійського письменника ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джорджа Оруелла (соціальний фантаст): «…Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників та пройдисвітів не є жертвами. Вони є співучасниками / подільниками…».
   2. Одного відомого українського блогера: «… Реальна проблема полягає не в якості наших обраних представників, як політиків, а в нашій загальній низькій якості, як демократичного суспільства. І реально змінити наше суспільство можливо тільки довгим демографічним шляхом…». А я б добавив – «…як у свій час це зробив Моїсей.».

   • Сейчас в принципе и происходит естественный отбор. Тогда, у Моисея выжили лучшие… тот кто мог нормально метнуть копье, кто мог проехаться на шее у других… вообщем пронырливые ,деятельные ,умные соплеменники. у нас, в борьбе за жизнь шанс есть у тех, кто имеет деньги, крутится так сказать, дурит.. неважно.важно что притягивает ресурс. это меньшинство

    • Простите, но вы глубоко ошибаетесь. Примитизируя для облегчения понимания скажу следующее: Если в результате именно указанных вами путей «естественного отбора» выживут только одни «грабители» и другие «нехорошие люди», то за чей же счет они будут продолжать жить (как «пауки в банке», ведь «лохи», по-вашему, все погибнут)? Тогда, у нас (у общества, его членов и Украины, как государства) только один путь – гибель (так всегда было в истории). Так что «естественный отбор» в нашем обществе должен быть намного (на несколько порядков) сложнее (выше) и, что-ли, «моральней». А к руководству должны прийти порядочные профессионалы (а не проффессионалы), альтернативы просто нет. Иначе мы просто не выживем, и указанные вами «крутые» тоже (всех их «запад» не примет). На мой взгляд, настоящий патриотом есть тот, кто платит налоги, а не кричит «с пеной изо рта», что для того, что б, Украина «зажила», нужно или выгнать, или убить всех «москалей», «кацапов», «комуняк» и «жидов».
     Именно с таким (таксистом) я столкнулся вчера. Он, посадив меня в машину (прибыла по вызову), снял с крыши машины «фишку», а после того, как я не согласился с его утверждением (разговор на соотвествующую тему начал он сам) о том, что только сейчас мы узнаем «настоящую и правдивую» историю (я сказал, что каждая власть провозглашает только «свою» историю, корорая ей выгодна), гневно (прямо плевался) прокричал, что таких как я «москалей», «кацапов» и «комуняк» нужно выгнать с Украины или … «замочить» !!! (это я процитировал его дословно). «Жидом» он меня, правда, не назвал, а наоборот очень хвалил … Коломойского (!!!). Это факт и, как говорится – «хоть стой, хоть падай»!
     А вот мой сын, поступая на работу официально в иностранную международную (центральный офис в США) компанию, подписал трудовой договор, в котором, между прочим, говорилось, что на работе запрещается говорить о зарплате, политике, религиях и национальностях.

     • И еще не могу не сказать о том, что хотим мы или нет , но великий протестный поэт России- В. Высоцкий сказал : ” в кране не было воды значит выпили жиды”. И с ним нельзя не согласится. Умнейший был человек-интеллект сродни моему.

 2. А новый лица кто Лукашук лесков Сидор – не смешите

 3. Що змінилось: всеодно на “лабутенах”, але вже без інвалідного візка… Макарони “по-флотські” ЮТ ще комусь продовжує на вуха вішати

 4. Давайте краще перезавантажуватись без тимошенко і лукашука

  • А з ким з Садовим чи Ляшком?
   Зараз потужнішого політика, який може конкурувати з Порохом нема. Є ще правда Рабінович, але

   • Что и кого мы будем выбирать? Народ выберет Юля!! Ну отщипнет там, добавит здесь, того посадят в каземат, другой сядет на “поток”. По сути не поменяется ничего. в кошельке маленького украинца все равно баланс будет минусовый, только добавится сорт макарон на ухо. О, новое светило Рабиновичь!!! С четко выраженной риторикой на определенную целевую группу))) Кушают вроде)) А Рабиновичь это как в анекдоте… Звонок на торговый склад- Моя фамилия Рабиновичь, вам такая должность нужна.

 5. А Свобода думаю також може конкурувати!

 6. Юлька это уже отработанный материал. ВАНА уже 25 лет показывает как надо “работать”. Только слепой идиот будет слушать ее брюзжание. Воровка да все тут.

 7. Юля – наступний президент України!

  • Ще раз для “особливо розумних” 2 цитати:
   1. Видатного англійського письменника ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джорджа Оруелла (соціальний фантаст): «…Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників та пройдисвітів не є жертвами. Вони є співучасниками / подільниками…».
   2. Одного відомого українського блогера: «… Реальна проблема полягає не в якості наших обраних представників, як політиків, а в нашій загальній низькій якості, як демократичного суспільства. І реально змінити наше суспільство можливо тільки довгим демографічним шляхом…». А я б добавив – «…як у свій час це зробив Моїсей.».

 8. Порошенко молодець, в умовах війни зняв Украіну з російського газового гачка, віддав гроші, податки містам і селам, запустив по всій Украіні систему Prozorro, не допустив повномасштабноі війни, добився міжнародних санкцій проти рашки, Украіна має міжнародну підтримку, не свариться з прем’єрами, добився безвізу, працює над збільшенням зарплат і пенсій, реформує суспільство попри величезний спротив популістів і прибічників руського міру.

 9. Порошенко повернув в державу Приватбанк…

  • Я не бачу ніяких відмін у Порошенка і Януковича. І той, і той з олігархів. Тільки Поршенко ще поганіший, тому що: прийшов до влади антиконституційним шляхом (по-суті узурпувавши владу); економіка та рівень життя за влади Порошенка «впали» в 3 рази (об’єктивний показник – падіння рівня гривні); за його влади було продовжено «відторгнення» від України значної частки її території, зруйновано значну частину створених усіма разом основних фондів та загинуло багато людей. І це все тому, що декому дуже хотілося до влади…
   А оці «анонімні», які вихваляють його, очевидно, що є на «службі» в «Стецьковому» міністерстві (інформації чи як там…), яке, в свою чергу, на службі…. При цьому (і особливо тоді, коли згадують про це створене «післямайданною» владою на зразок Геббельсівського міністерство) у мене завжди виникає асоціація зі Стецьком з класичного українського драматургічного твору – «Сватання на Гончарівці» (пам’ятаєте – «І спав би їв би, і їв би спав би…»). Цікаво: Чи дивилися / читали ці патріоти (і сам Стецько, дав же бог / чорт прізвище) цей твір? Чи хоч знають / чули про нього?

   • Не пудріть нам мозги. Все, що ви написали зробили янукович з гопкомпанією і з путлером. А ви на них працюєте, не анонімний ви і рабськи відданий саші стоматологу путенко.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.