ГО «Нагляд» звинувачує міську владу у затягуванні з відповідями на звернення

Відповідне повідомлення з’явилось у мережі «Фейсбук»

«ГО «НАГЛЯД» повідомляє:

Міська влада напрацювала чудовий алгоритм роботи з нашими зверненнями:

 1. Перша відповідь – через 2 тижня (в порушення Закону «Про доступ до публічної інформації», який зобов.язує відповідати протягом 5 днів). В ній нам пишуть, що технічно неможливо швидко і об,ємно відповісти, отже беруть ще 1 місяць на виконання.
 2. Через місяць (якщо дотримаються терміну), але не раніше – повідомляють, що треба заплатити за відповідь, бо великий обсяг сторінок.
 3. Після нашої оплати, знову абсолютно не поспішають з відповіддю – ще 2 тижні або місяць ми чекаємо.

Можливо, розраховують, що ми забудемо. Можливо, – що інформація втратить актуальність. Може, – швиденько підкориговують щось. Така практика стала нормою. На черзі, очевидно, наш запит щодо витрачання бюджетних коштів на лазню. Все за відпрацьованою схемою: наразі – перша відповідь».

222

345

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

 1. Що ж це за громадська організація, яка не відстоює свою думку до кінця, а після першого опору відразу пише пост в ФБ? Довести справу до логічного завершення, а тоді пости, звіти, хвальба.

  А так, порушено вимоги закону, а ГО, замість того, щоб прочитати п.8-1 ст. 255 КУпАП, яка каже, що протоколи про порушення передбачені ст. 212-3 цього ж Кодексу оформлює Уповноважений ВРУ з прав люди (раніше, до відома, це робила прокуратура).
  Потім читаєм ч.2 ст. 212-3, яка стосується цього випадку, а саме – несвоєчасне надання інформації.
  Далі посилаємось на ст. 20 ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, робиться копія запиту, робться копія відповіді міськради, що підтверджує порушення, і це все направляється до Уповноваженого.

  І тоді, даю 99%, що на усі запити від імені саме цієї ГО, міська рада буде відповідати вчасно.

  І саме після цього, було б солідно писати тут.
  А так, схоже, що дитину образили, вона здачі не те, що не може, а не хоче дати і вирішила пожалітись.

  • андрыйко, это факт вы вешали, твои однопартийцы и не за такое устраивали “плачь еремии” по всем каналам

 2. Я так розумію, що хочуть повний комплект проектно-кошторисної документації. А навіщо? Ви що ревізори, чи структурауповноважена державою в плані економічної безпеки? Якщо у Вас є серйозне підгрунття для якихось підозр, пишете офіційну заяву в правоохоронні органи і вони нехай перевіряють, а то таке враження, що Ви на чиєсь замовлення хочете пошпатися і когось обгадити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.