Симчишин доручив вивчити історію Української революції 1917-1921 років у Проскурові

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин доручив створити при музеї історії робочу групу з вивчення історії Української революції 1917-1921 років в місті Проскурові (нині Хмельницькому).

Про це сказано у його розпорядженні від 14 червня.

До групи ввійшло 14 осіб. Головою обрано кандидата історичних наук Олексія Журка, секретарем – археолога Ярослава Михайловського.

Група має дослідити історію Проскурова і видати збірника з нагоди відзначенням 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Хай симчишин борщ варить і історичні бла-бла.. розводить. Це в нього виходить краще ніж комунальне господарство і інфраструктуру в місті розвивати.

  2. Археолог то здесь зачем?

  3. Цікаво, чи буде «досліджена» така «сторінка» історії вказаної історіі, як широко відомий на «Заході» «Проскурівський погром», який там вважається самим ганебним та найбільшим за кількістю жертв фактом геноцида єврейського народу у 1-ій третині (до приходу до влади Гітлєра) ХХ-го сторіччя у світі. Доречі, С.Петлюру застрелили в Парижі саме через ці події. А його вбивцю, кохана якого тоді в Проскурові загинула, судом присяжних в зв’язку зі свідченнями бувших проскурівчан (в якості одного із свідків була бувша проскурівчанка з відрізаними грудями) було виправдано та відпущено на волю з залу суду.

  4. З його підходом до освітньої “реформи” .скоро не буде кому тую історію писати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.