Держаудитслужба засудила у своїх лавах корупціонерів з Хмельницького

Держаудитслужба гостро засуджує ганебні випадки корупційних дій працівників Управління Північно-східного офісуДержаудитслужби в Луганській області та Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

«Абсолютно неприпустимо, щоб працівники органу державної влади, основне завдання, якого полягає, фактично, у протистоянні будь-яким проявам корупції, були замішані у таких діях», – наголосила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова.

Вона зазначила, що Держаудитслужба проведе ретельну перевірку роботи відділу та сектору з питань запобігання корупції у зазначених територіальних органах, основна функція яких – вживати превентивні заходи з метою недопущення подібних випадків, та застосує додаткових заходів щодо недопущення таких порушень у майбутньому.

Як писав НГП, 14 червня військова прокуратура затримала під час отримання хабара працівника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

На початку березня був затриманий на хабарі начальник управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області. Він вимагав 2 тис. дол. від головного лікаря одного з медичних закладів Хмельниччини за невідображення у висновку аудиту порушень фінансово-господарської діяльності установи за 2015-2016 роки, а також неповідомлення правоохоронних органів про виявлені порушення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.