АМК викрив змову на ринку молока у Хмельницькій області

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ПрАТ«Хмельницька маслосирбаза» та ФОП Гніздовському М. Й. припинити антиконкурентні  дії.

Як повідомляє прес-служба відомства, розглянувши звернення жителів с. Тинна Дунаєвецького району, відділення виявило, що ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза» та ФОП Гніздовський М. Й. одночасно знизили та встановили на одному рівні закупівельні ціни на молоко заготовлене від індивідуальних господарств населення с. Тинна Дунаєвецького району Хмельницької області  в січні-березні 2017 року.

При аналізі інформації, отриманої від заготівельників, ціна закупівлі за 1 кг молока сирого від підсобних господарств населення с. Тинна Дунаєвецького району в січні, лютому 2017 року складала 5,50 грн., а в березні 2017 року грн. ціни знизили ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза», ФОП Гніздовський М. Й. до 5,00 грн. відповідно, за 1 кілограм базової жирності.

Крім того, аналіз ситуації, що склалася на ринку закупівлі молока для промислової переробки у населення с. Тинна Дунаєвецького району свідчить про відсутність об’єктивних причин для одночасного зниження ціни до однакового рівня у січні – березні 2017 року. Така ситуація на ринку не могла скластися при наявності конкурентного середовища, а була штучно створеною вищезазначеними суб’єктами господарювання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Занесе нормально Холуйку та й все буде добре

  2. Ну все теперь я спокоен

  3. ЯК ВИКРИЛИ ТАК І ЗАКРИЮТЬ, А БАДЮГАНИ, ДУЖЕ ЗЛЯКАВШИСЬ, СКОРО ЦІНУ НА МОЛОКО ЩЕ ЗНИЗЯТЬ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.