На Віньковеччині екологи виявили факт забруднення річки Калюс

Інспектораи Державної екологічної інспекції в області провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Віньковецький сирзавод». За результатами перевірки виявили, що суб’єкт  здійснює скид стічних вод на підставі договору від КП «Віньковецький комунсервіс». В ході обстеження річки Калюс  самовільних скидів стічних вод, аварійних забруднень, фактів загибелі водних живих ресурсів не виявлено.

image-0-02-05-09b78959a2847dcef4593f26412a93deb2a47928f09f19aa050d99c880b3cf1e-V

Одночасно, проводилась позапланова перевірка КП «Віньковецький комунсервіс» в ході якої було встановлено, що вимоги попереднього припису Державної екологічної інспекції у Хмельницької області щодо дотримання норм гранично допустимого скидання забруднюючих речовин у річку Калюс не виконано. В результаті  лабораторних досліджень відібраних проб води в річці Калюс, інспекцією виявлені значні перевищення забруднюючих речовин.

За результатами перевірки посадову особу суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності за статтями 1885, ч.1 ст.59 КУпАП, внесено  припис про усунення виявлених порушень та вживаються заходи щодо нарахування збитків, нанесених державі внаслідок забруднення водного об’єкта.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.