Хмельницька область отримала найбільше інфраструктурної субвенції для об’єднаних тергромад

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на 2017 рік.

Про це сказано у постанові КМУ від 7 червня №410.

Обсяг субвенції найбільший у Хмельницькій області – 167 млн. грн, Житомирській – 155 млн. грн, Дніпропетровській – 135 млн. грн.

Суттєві видатки надійдуть до Новоушицької ОТГ – 14,8 млн. грн, Дунаєвецької міської ОТГ – 13,9 млн. грн, Старосинявська ОТГ – 11,4 млн. грн.

Ці кошти об’єднані територіальні громади можуть використовувати на закупівлю спеціалізованих санітарних транспортних засобів для лікувальних закладів; капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг; розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації; створення, модернізацію центрів надання адміністративних послуг.

Розподіл субвенції між місцевими бюджетами 26 ОТГ Хмельниччини здійснювався з урахуванням двох показників – чисельності населення об’єднаних територіальних громад та площі їх території.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. О! Будуть мати що дерибанити!

  • 100% …. толку від того нуль! Бо у тих громадах не має спеціалістів! Понабирали врачів….інженері і т.д. а вони нулі…ось і повний провал децентралізації… мало того країна не готова до неї! Корупція, війна, економічний застій, долар, влада олігархів, скоро знищить нашу державу….

   • В 2016 році на Новоушицьку ОТГ виділено 23 млн. грн., використано – 99,99%. А Ви кажете нулі… За останні десятиліття вперше закуплено комунальну техніку, відремонтовано приміщення, системи опалення, реконструйовано мережі вуличного освітлення, проведено капітальні ремонти доріг. Скажіть коли в Новоушицькому районі раніше було зроблено більше? Совок не рахується

    • До складу новоушицької ото входять 21 населений пункт ! Якщо 23 мільйони розділити на 21 насел пункт , мінус витрати на захищені статті (зарплата, нарахування на зарплату, енергоносії та харчування) то отримаємо по 800 тис грн. А той менше на громаду…. і шо ти за ці гроші зробиш? Кого ти розводив що ви використали та зробили…. децентралізація це смерть для сіл… вони заростають бурьянами , молодь спиваються, люди виїзджають все розвалене та розкрадене .. .. а ви пишете….

     • Взагалі то 53 населених пункти, захищені статті не фінансуються з субвенції, в неї цільове спрямування (розвиток інфраструктури), але Вам цього не зрозуміти, Ви ж невіглас. Придбано комунальної техніки на 8 млн. грн., яка обслуговує всі без виключення населені пункти ОТГ. Окремі одиниці техніки коштували близько 2 і більше млн. грн. Яка з колишніх сільських рад мала бюджет хоча б 1,5 млн. грн.? Одна Нова Ушиця мала більший бюджет і то не могла придбати техніку. А крім техніки використано ще 15 млн. грн. І в 2017 році використаємо ще 14 лямів.

 2. Техніку-то купили, освітлення зробили, і дороги, дякувати Богу, ремонтують.
  Але за це “відкатних” теж добряче повернули. Люди не дурні, все знають.

 3. Розкажіть це в Березівці та Шибутинцях най вам там очі люди повидирають за “децентралізацію”

  • Брешуть людям що зробили ! Де зробили в нові ушиці а іншим пунктами дуля з маком…
   а якщо 53 населенні пункти то це повний піпец. Там толку ніколи не буде… купили пару машин на 53 села…. ржу .. .. і хваляться цим….
   Є сільради шановний ! що мають бюджети без централізації у два рази більші…. шо б ти обломався… а субвенція я знаю що таке, і якщо її поділити порівну на 53 пункти то нахер її зовсім давати…

   • Ваш рівень розвитку я вже бачу. Наведіть конкретні факти та цифри, а попі…єть в нас всі молодці, того й живем так, що піз…ть всі гаразд. Коли ів якій сільраді було зроблено більше і краще?

    • Щиборівська сільська рада… красилівського району не об’єднана.. ..! бюджет 5 мільйонів гривень ….не знаєш то мовчи і не мели .. .. Кузьминська сільська рада 3 мільйони…. обломався чи ще хочеш тут нам лапшу вішали? Тобі з твою об’єднаною громадою до розвитку цих населених пунктів ще дуже далеко….

     • І хрін? 5 лямів… а витрати? В Новоушицькій громаді є свій бюджет, а ці гроші – ДОДАТКОВІ, на стимулювання новоствореної громади. А твоя “сілірада” смокче))))

 4. Та хай хоч мільярд на село вгрохати. Толку ніякого!!!! Роботи нема, Ось що основне. Молодь не буде горбатитися на городах і корови доїти, молодь хоче жити по-людськи, тому виїжджає куди подалі від безробіття, хаосу, корупції. А мільйони на село… Смішно

  • З Вашою думкою погоджуюся, і вона правильна, і на рахунок молоді, і на рахунок роботи в селі. Але є одне “але”. В селі теж залишилися люди, і не вся молодь виїхала, і для них треба працювати, бо вони теж Люди.

  • Да! Який ти темний…. ржу .. .. якщо у селі створити робочі місця при цьому соціально економічний розвиток підніметься за пару років! І якщо сільксілька людина буде отримувати 10000 грн. То село відводиться за 10 років. А після того ти забув що україна це і є село…..і воно годує тебе безтолкового і ледачого .. .. так що тусуйся

   • Ігорю! Що ти піариш свою децентралізацію тобі тут люди конкретно пояснили поділи свою субвенцію і доходи твоєї отг на 53 населенні пункти ось тобі і буде твоя централізація .. .. і цю субвенцію Вася дали що б мотивуваши обєднувалися таких лохів …а коли усі об’єднаються то її вже не буде…і будеш ти ходити з написом маркером на лобі ЛОХ….

    • Якого дідька ділити на 53? Проголосують за три об’єкти, буде три, десять – десять. Можливо, вони хочуть один класний басейн зробити в Новій Ушиці. Це – справа громади. А тут одні фахівці, мля…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.