Влада Хмельниччини показала провали з виконання програми соцекономрозвитку у 2016 році

Хмельницька облдержадміністрація презентувала звіт із виконання Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2016 рік.

Цей документ виноситься на затвердження сесії облради, що відбудеться 13 липня.

Невиконаними залишилося 5 заходів. Це – розробка та подання на затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2016-2020 роки. Як пояснюється у звіті, програма не запрацювала через обмежений фінансовий ресурс.

Також минулого року не виділялися кошти на оновлення парку спеціальної дорожньо-будівельної техніки. При цьому, у Програмі розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2015-2018 роки передбачено кошти на оновлення парку спеціальної дорожньо-будівельної техніки та механізмів, що обслуговують дороги загального користування.

Не фінансувалося будівництво ПЛ 110/35/10 кВ та трансформаторної підстанції у селищі Сатанів Городоцького району через нестачу фінансових ресурсів у ПАТ “Хмельницькобленерго”; протягом звітного періоду не здійснювалося встановлення когенераційних установок на об’єктах комунальної теплоенергетики, застосування технологій та устаткування, що дозволяє використовувати енергію довкілля через відсутність обігових коштів підприємств теплової енергетики.

Щодо невиконання пункту заходів, пов’язаного зі сприяння будівництву водопроводу від Мартинківського родовища підземних вод для забезпечення господарсько-питного водопостачання курортної зони та селища Сатанів, то облдержадміністрація пояснила: за рік не отримувала будь-яких звернень щодо сприяння у будівництві цього водопроводу.

Крім цього, частково виконаними завданнями Програми соціально-економічного розвитку є: відкриття амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на базі ФАПів; комп’ютеризація навчальних завкладів (в області на 1 комп’ютер припадає 10 учнів); не будувалися Залузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 306 учнівських місць Білогірського; Крушанівська загальноосвітнья школа І-ІІ ступенів на 162 учнівських місця Кам’янець-Подільського районів, оскільки зазначені об’єкти не було включено до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у 2017 році Залузька ЗОШ включена до переліку об’єктів, які можуть фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку); проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (у 2016 році було заплановано виконати повторну грошову оцінку по 263 населених пунктах, по факту робота триває по 36 населених пунктах); сприяння у створенні у містах та об’єднаних територіальних громадах інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю (на початок 2017-го відділи з питань державного архітектурно-будівельного контролю створено у Славутській, Нетішинській та Шепетівській міських радах. Рішеннями сесій Хмельницької, Камʼянець-Подільської міських рад у 2015 році утворено відділи державного архітектурно-будівельного контролю, проте їм досі не передано від Державної архітектурно-будівельної інспекції України повноважень щодо видачі дозвільних документів).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А на що тоді пішли гроші?
    Це треба суці Пенюшкевичу по голові настукати.
    Жме гроші падло

  2. пішли на загороднего і на світлану дронь

  3. Розказуйте про себе писаки!що зробили ви? Вам до голови,як до неба рачки!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.