Хмельницька облрада продаватиме комунальне майно через систему електронних торгів

Відтепер Хмельницька обласна рада продаватиме комунальне майно через Систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

«Саме Хмельницька обласна рада серед перших прийняла рішення перевести систему продажів комунального майна на максимально прозору й відкриту платформу. Тепер майно, яке не використовується громадою, може бути реалізоване через електронний майданчик, а не списуватиметься чи за безцінь віддаватиметься «своїм», – сказав Міністр юстиції Павло Петренко 9 червня під час візиту на Хмельниччину, повідомляє прес-служба відомства.

Завдяки торгам на публічному майданчику місцева громада зможе реалізувати своє майно за ринковими цінами і отримати додаткові кошти до власного бюджету.

Міністр юстиції також звернув увагу на те, що захист доступу до даних СЕТАМ здійснюється з використанням найпрогресивніших технологій.

«Ми почали співпрацю з Урядом США і американськими компаніями, які розробляють найсучасніші технології управління і захисту баз даних. З використанням технології Blockchain будують свої системи управління і захисту даних найбільші світові банки і міжнародні корпорації», – наголосив він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А что Калгоферо-Кацемиры еще не все сперли?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.