На Хмельниччині кількість правопорушень перевищила показник 1995 року

У 2016 році на Хмельниччині було виявлено 12213 злочинів, що перевищило показник 1995 року, коли було зафіксовано 10579 правопорушень.

Відповідний зріз правопорушень за 1995-2016 роки оприлюднило Головне управління статистики в області.

Стрімке зростання криміногенності в регіоні, як свідчать статистичні дані, розпочалося з 2014 року, в якому облікувалося 10098 злочинів, у 2015 році було виявлено вже 12620.

Протягом минулого року суди краю розглянули 22 тисячі цивільних справ. Загалом, до адміністративної відповідальності було притягнуто 53,2 тис. осіб. Натомість кількість засуджених становила 2245 осіб (у 1995 році – 5745).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Єдина революція, яка у нас здійснилася і одночасно продовжується (парадокс) є т.з. “кримінальна” революція.
  А вона є прямим наслідком т.з. “майдану” і “революції гідності”.
  Давно вже час припинити усілякі спекуляції щодо досягнень т.з. “майдану” і “революції гідності” та визнати, що насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом чи примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.
  Єдиним “досягненням” цієї влади єте, що єкономіка України за «післямайданний» час «впала» майже в три рази (об’єктивний показник – падіння гривні), що територія України і, відповідно, обсяг об’єктів оподаткування, теж значно зменшилися, що гинуть основні фонди та …. ЛЮДИ !!!!

  • Бросай курить всякую гадость. Как покуришь сразу бред несешь. Раньше мусора просто половину преступлений не регистрировали, чтобы генералу отчетность не портить. А сейчас все пишут, вот и пошел рост. Дали бы свободное ношение оружия, то на год -два был бы всплеск, а потом граждане бандиты бы поняли, что в ответ маслина может прилететь и наступила бы тишь и благодать.

   • Я думаю, хамовитий ви мій, що тоді (у разі дозволу на” вільну зброю”) вас би пристрелили одним із перших (мене, певно, раніше), хоча можливо, ви і не бандит, у вашому розумінні звичайно.
    Єдине, з чим згідний, це з ретельнішою реєстрацією порушень. Але, як завжди, ви не зрозуміли головніші чинники. Нічого, життя “все поставить на своє місце”.

  • Навіщо стільки тексту у вигляді програми партії? Все набагато простіше: стали реєструвати УСІ правопорушення, а не так як раніше (щоб не портити статистику).

 2. Про що спорите? Не реєструють і сьогодні всі матеріали, але відмовних немає як по старому КПК. При дії КПК в редакції 1961р. в середньому з 10 зареєстрованих порушувалася 1 справа і по 9 матеріалах відмовлялося у порушенні кримінальної справи, а сьогодні мають реєструватися всі як кримінальні провадження. Цікаво як статистика змогла порівняти цифри з 1995 роком, коли змінився КРК і зареєстровані провадження ще нічого не говорять???

 3. согласен с абрамом….закидываешься всякой дрянью..вот тут побочки и вылазят…путенко сам себя почитай …ты шо тут жизнь пересказываешь..

 4. а як же ця статистика відповідає даним, що місяць тому

  Хмельницький визнали найбезпечнішим містом України

  У місті, порівняно з іншими обласними центрами, найменше кримінальних правопорушень – всього 2 на 10 тис. осіб.

  Наприклад, в Івано-Франківську, Вінниці і Херсоні кількість кримінальних правопорушень приблизно однакова: від 150 до 165 на 10 тис. осіб.

  Найнебезпечнішими містами стали Запоріжжя (300 порушень), Кропивницький, Київ, Севєродонецьк та Миколаїв.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.